کد مطلب:  37096 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سقف قیمت بلیت تهران-نجف در اربعین چقدر است؟

سقف قیمت بلیت تهران-نجف در اربعین چقدر است؟

به گزارش آسمونی:به نقل از سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گزارش داد: قیمت بلیت پروازهای اربعین مسیر تهران -...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:به نقل از سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گزارش داد: قیمت بلیت پروازهای اربعین مسیر تهران - نجف بالاتر از 2.2 میلیون تومان تخلف است و زائران، بلیط پرواز‌ها را گران نخرند.

رضا جعفرزاده گفت: براساس توافقات صورت گرفتهِ​­­ مدیران عامل شرکتهای هواپیمایی، قیمت مسیر تهران-نجف-تهران و سایر شهرستان‌ها به نجف، بغداد و بلعکس 2 میلیون و 200 هزار تومان ­­و مشهد-نجف-مشهد 2 میلیون و 800 هزار تومان ­تعیین شده است و فروش بلیط بالاتر از این ارقام خلاف است .

وی گفت : با توجه به تعیین قیمت بلیط شهرهای عراق زائران دقت کنند و بلیط‌ها را گران نخرند.

وی افزود: شرکت‌های هواپیمایی باید از سازمان هواپیمایی کشوری، فرودگاه‌های مبدأ و همچنین فرودگاه‌های مقصد (نجف و بغداد) مجوزها را دریافت ­­و سپس به فروش بلیت اقدام کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه همچنین نرخ بلیت یکطرفه تهران ـ نجف یک میلیون و 100 هزار تومان و یک‌طرفه مشهد ـ نجف یک میلیون و 400 هزار تومان تعیین شده است، تصریح کرد: اگرچه نرخ بلیت پروازهای خارجی آزاد است اما در راستای جلوگیری از هرگونه سودجویی، این نرخ‌ها اعلام و مدت زمان آن از دوم‌ تا دوازدهم آبان‌ماه اعمال خواهد بود.

سخنگوی­ سازمان هواپیمایی کشوری به زائران اربعین حسینی توصیه کرد: هرگونه تخلفی را از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری­ به نشانی ­www.cao.ir­­ ارسال کنند.

منبع: خبر آنلاین

: برای دریافت مشاوره درباره سقف قیمت بلیت تهران-نجف در اربعین چقدر است؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «سقف قیمت بلیت تهران-نجف در اربعین چقدر است؟» در کادر زیر بنویسید :

8 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید