کد مطلب: 23806 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خدمات مترو تهران در صبح عید فطر

خدمات مترو تهران در صبح عید فطر

به گزارش آسمونی : روابط عمومی مترو تهران، دکتر محمد احمدی بافنده ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی : روابط عمومی مترو تهران، دکتر محمد احمدی بافنده ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: مترو تهران به منظور تسهیل در تردد نمازگزاران به محل اقامه نماز عید در مصلای بزرگ امام خمینی (ره)، خدمات ویژه و سرویس‌های فوق العاده‌ای را در تمام خطوط مترو ارائه می‌کند.
 
وی با بیان اینکه خدمات مترو تهران از ساعت پنج و 30 دقیقه صبح روز عید فطر تا پایان مراسم به طور رایگان ارائه می‌شود، افزود:
در این روز تعداد حرکت قطار‌ها نسبت به برنامه عادی در روزهای تعطیل افزایش می‌یابد که در این راستا فاصله گذر قطارهای خط 1 و 2 مترو تهران به5  دقیقه کاهش پیدا خواهد کرد.
 
خدمات مترو تهران در صبح عید فطر
خدمات مترو تهران در صبح عید فطر
 
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروتهران در ادامه با اشاره به اینکه فاصله گذر حرکت قطار‌ها در خط 4 مترو هر 5دقیقه یکبار خواهد بود افزود: فاصله مسافرگیری در خط 3 مترو هم به 9 دقیقه کاهش می‌یابد.
 
وی گفت:
مسافرگیری در خط 7 نیز همانند سایر خطوط از 5 و 30 دقیقه صبح آغاز می‌شود و در صورت افزایش مسافر سرویس دهی در این خط نیز افزایش می‌یابد.
 
به گفته احمدی بافنده تردد مسافران در تمام ایستگاه‌های مترو تهران به صورت لحظه‌ای رصد می‌شود و این آمادگی وجود دارد تا در صورت نیاز قطارهای فوق ‌العاده اعزام شود.
 
منبع خبر : آفتاب نیوز

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «خدمات مترو تهران در صبح عید فطر»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 9 = ?