کد مطلب: 14839 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زمان و محل برگزاری نمایشگاه کتاب 95 (بیست و نهمین بین المللی کتاب تهران)

زمان و محل برگزاری نمایشگاه کتاب 95 (بیست و نهمین بین المللی کتاب تهران)

 بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در تاریخ 15 الی 25 اردیبهشت ماه 95 در محل نمایشگاهی شهر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

tehran-international-book-fair (2)


 بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در تاریخ 15 الی 25 اردیبهشت ماه 95 در محل نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود.

پروژه مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب در جنوب شهر تهران در زمینی به مساحت 138 هکتار در مجاورت مرقد مطهر امام خمینی (ره) و به فاصله اندکی از فرودگاه امام خمینی (ره) در مسیر اتوبان تهران - قم واقع شده است. این مجموعه دارای یک ورودی شرقی از طریق اتوبان تهران – قم و یک ورودی از کمربندی شهرآفتاب است.

این مجموعه از چهار بخش اصلی نمایشگاه‌ها، مرکز تجارت، مرکز اقامتی و بخش خدمات و پشتیبانی تشکیل شده است.

? چگونه به نمایشگاه کتاب بیاییم؟

? آدرس: اتوبان شهید کاظمی، نرسیده به عوارضی تهران- قم، سمت راست، شهر آفتاب

? خودروی شخصی:
برای رسیدن به نمایشگاه کتاب / شهر آفتاب باید وارد آزادراه خلیج‌فارس بشوید. اتوبان‌های امام علی، چمران و آیت‌الله سعیدی درنهایت به آزادراه خلیج‌فارس می‌رسند. شهر آفتاب درست در ضلع روبه‌روی حرم مطهر قرارگرفته است.

? مترو:
برای رسیدن به شهر آفتاب باید وارد خط یک (خط قرمزرنگ) بشوید. اینجا همان خط مترویی است که ایستگاه کهریزک را به ایستگاه تجریش وصل می‌کند. ایستگاه شهر آفتاب هم یکی از ایستگاه‌های جدید متروی تهران است که هم‌زمان با راه افتادن نمایشگاه کتاب مسافرگیری می‌کند.
قطارهای مترو از اولین روز نمایشگاه کتاب یعنی 15 اردیبهشت‌ماه،‌از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح کارش را آغاز می‌کند. فاصله‌ی زمانی حرکت هر قطار هم فعلاً 15 دقیقه است. آخرین قطار شهر آفتاب را ساعت 8 و 30 دقیقه‌ی شب ترک می‌کند.

? اتوبوس:
اگر می‌خواهید با اتوبوس به نمایشگاه کتاب و شهر آفتاب بروید،‌ باید از میدان تجریش، میدان صنعت،‌ میدان نوبنیاد، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهران‌پارس، میدان آزادی، میدان راه‌آهن، ترمینال جنوب، پایانه خاوران، پایانه نعمت‌آباد و پایانه شاهد اتوبوس‌های شهر آفتاب / نمایشگاه کتاب را سوار شوید.

? تاکسی:
برای رسیدن به نمایشگاه کتاب / شهر آفتاب می‌توانید از تاکسی‌ها یا ون‌هایی که در میدان تجریش، میدان نوبنیاد، میدان صنعت، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهران‌پارس، ترمینال آزادی، ترمینال جنوب، میدان راه‌آهن، پایانه خاوران، پایانه نعمت‌آباد و پایانه شاهد به نمایشگاه کتاب / شهر آفتاب می‌روند، استفاده کنید.

?زمان برگزاری: چهارشنبه 15اُم تا شنبه 25اُم اردیبهشت‌ماه 1395

⏱ ساعت بازدید: 10 صبح تا 20

tehran-international-book-fair2

tehran-international-book-fair4

tehran-international-book-fair3

 

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «زمان و محل برگزاری نمایشگاه کتاب 95 (بیست و نهمین بین المللی کتاب تهران)»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?