کد مطلب:  53107 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تهران شرایط بسیار شکننده‌ای دارد / تنها 62 درصد تهرانی‌ها دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند

تهران شرایط بسیار شکننده‌ای دارد / تنها 62 درصد تهرانی‌ها دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند

فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران شرط ادامه مسیر برای بازگشایی مشاغل و کسب و کارها را رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی برشمرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تهران شرایط بسیار شکننده‌ای دارد - Tehran has very fragile conditions
تهران شرایط بسیار شکننده‌ای دارد - Tehran has very fragile conditions
تهران شرایط بسیار شکننده‌ای دارد - Tehran has very fragile conditions

به گزارش آسمونی : دکتر زالی در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی با اشاره به این که تمام افرادی که کسب و کار خود را آغاز کردند در سامانه وزارت بهداشت برای رعایت پروتکل های بهداشتی تعهد دادند گفت: تیم های نظارتی و بازرسان بهداشتی سه دانشگاه علوم پزشکی پایتخت با نظارت دقیق تر و فعال تر بر رعایت پروتکل های بهداشتی توسط صاحبان مشاغل مختلف عمل می کنند . اما بدیهی است که گستردگی استان تهران نسبت به سایر استانها بسیار بیشتر و تعداد مشاغل و کسب و کار در تهران بسیار زیاد است.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران خاطرنشان کرد: همانطور که بارها متذکر شدیم تهران شرایط بسیار شکننده ای دارد و هنوز به نقطه مطلوب و شرایطی که بتوانیم یک ثبات قطعی را مطرح کنیم نرسیده ایم. برای این موضوع شرایط باید به شکلی تغییر یابد که بتوانیم میزان کاهش آمار را عملیاتی تر مطرح کنیم.

به گفته دکتر زالی شرایط در تهران همچون سایر کلانشهرها حالت ناپایدار و شکننده ای دارد و با هر گونه تغییر در رفتار و عدم اعمال پروتکل های بهداشتی و به خصوص عدم رعایت ملاحظات بهداشتی می توانیم شاهد شرایط کاملا متفاوت و نگران کننده ای در تهران باشیم.وی افزود: تغییرات آماری در مراجعان به مراکز بهداشتی و درمانی در شهری مثل تهران معمولا پس از یک دوره 14-9 روزه و تغییرات بستری بین 2 تا 3 هفته بعد مشخص می شود. بنابراین با توجه به افزایش ترددها هرگونه تغییر را ممکن است در روزهای آتی شاهد باشیم.

دکتر زالی با اشاره به این موضوع که فقط 62 درصد تهرانی ها دستورالعمل های بهداشتی را رعایت می کنند از مردم خواست به رعایت نکات و ملاحظات بهداشتی بیش از گذشته توجه کنند .

براساس گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر زالی در خاتمه خاطرنشان کرد که براساس گزارشهای ارایه شده خوشبختانه تعداد افرادی که در متروها از ماسک استفاده می کنند روز به روز در حال افزایش است و انشاءالله با مذاکرات صورت گرفته شرایط و زیرساختهای لازم در این خصوص در شرکت اتوبوسرانی نیز فراهم می شود.

: برای دریافت مشاوره درباره تهران شرایط بسیار شکننده‌ای دارد / تنها 62 درصد تهرانی‌ها دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «تهران شرایط بسیار شکننده‌ای دارد / تنها 62 درصد تهرانی‌ها دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند» در کادر زیر بنویسید :

5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید