ستاد کرونای تهران با بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه ها در پاییز مخالفت کرد | آسمونی
کد مطلب: 55180 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ستاد کرونای تهران با بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه ها در پاییز مخالفت کرد

ستاد کرونای تهران با بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه ها در پاییز مخالفت کرد

ستاد کرونای تهران با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها به صورت حضوری برای ترم پاییز مخالف است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی: معاون برنامه‌ ریزی و نظارت ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در تهران امروز سه شنبه اعلام کرد: ستاد کرونای تهران با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها به صورت حضوری برای ترم پاییز مخالف است.

دکتر علی ماهر اظهار کرد : ارزیابی و بررسی‌های ما در ستاد تهران نشان می‌دهد که زیرساخت‌ها و بستر مناسب و همچنین آمادگی لازم برای پذیرش حضوری دانش‌آموزان و دانشجویان در فضاهای آموزشی استان تهران وجود ندارد، بنابراین ستاد تهران کلا با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها به صورت حضوری مخالف بوده و این مسئله را بارها مطرح کرده است. او ضمن تاکید بر نا مناسب بودن وضعیت و امکانات موجود در فضای آموزشی شهر تهران گفت: در شهر تهران با توجه به امکانات موجود اکیدا توصیه می شود که در سال تحصیلی جدید از فضا و آموزش های مجازی و در کل سیستم غیرحضوری برای مدارس و دانشگاه ها استفاده شده و تنها در موارد خاص و مورد نیاز و به صورت موردی نسبت به پذیرش حضوری دانش آموزان یا دانشجویان اقدام شود.

ستاد کرونای تهران با بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه ها در پاییز مخالفت کرد
ستاد کرونای تهران با بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه ها در پاییز مخالفت کرد

معاون ستاد کرونای تهران عنوان کرد: در رابطه با دانشگاه های دولتی شهر تهران اکثر دانشجویان از شهرستان آمده و باید در خوابگاه سکونت داشته باشند که این مساله مشکل را مضاعف می کند، چرا که رعایت پروتکل های بهداشتی در فضاهای خوابگاهی تقریبا ناممکن است. اکثر اتاق های خوابگاهی چند نفره بوده که امکان جداسازی افراد در این فضاها وجود ندارد و در کل فضاهای خوابگاهی، ورودی ها و سایر بخش های آن برای اجرای پروتکل های بهداشتی و رعایت اصول فاصله گذاری محدود است. آموزش غیرحضوری دانشگاه‌ها در ترم گذشته نشان داد که زیرساخت‌های مناسب آموزش مجازی به خصوص در دانشگاه‌های دولتی فراهم است و حتی بسیاری از دانشگاه‌ها قبل از اعلام دولت و به صورت داوطلبانه، آموزش‌های مجازی و غیرحضوری را آغاز کردند، بنابراین زیرساخت لازم در دانشگاه‌ها تا حد قابل توجهی مهیا است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ستاد کرونای تهران با بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه ها در پاییز مخالفت کرد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «ستاد کرونای تهران با بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه ها در پاییز مخالفت کرد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 9 = ?