کد مطلب: 19648 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کنسرت های تهران در کجا برگزار می شوند؟/ امروز کنسرت کیه؟!

کنسرت های تهران در کجا برگزار می شوند؟/ امروز کنسرت کیه؟!

کنسرت های تهران در سالن ها و تالارهای مختلفی برگزار می شوند. همچنین با کاهش بیماری کرونا، کنسرت ها کم کم در حال برگزاری با ظرفیت کامل هستند.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اگر از طرفداران موسیقی و خواننده های ایرانی هستید و دوست دارید در کنسرت خواننده موردعلاقه تان شرکت کنید، این بخش آسمونی را حتما مطالعه کنید چرا که اطلاعات کاملی از برگزاری کنسرت های تهران تهیه کرده است.

کنسرت‌ های تهران در کجا برگزار می شوند؟

خوشبختانه تهران دارای سالن های کنسرت متعددی است و در طول سال خواننده های مختلف می توانند در بسیاری از آنها کنسرت برگزار کنند. در ادامه به معرفی سالن های کنسرت تهران و زمان برگزاری برنامه های کنسرت در تهران می پردازیم.

تالار وحدت تهران تهران، خیابان حافظ، بعد از چهار راه کالج، خیابان محمد حسین شهریار، تالار وحدت
تالار اریکه ایرانیان تهران، شهرک قدس، شهرک فرحزادی، مجتمع اریکه ایرانیان.
سالن کنسرت برج میلاد تهران

تهران، کوی نصر (گیشا)، میدان آرش

سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران تهران، بزرگراه چمران، خیابان سئول، درب جنوبی محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران
تالار وزارت کشور

تهران، میدان فاطمی، خیابان شهید گمنام، پلاک 29، درب اصلی سالن وزارت کشور

تالار ایوان شمس تهران، بزرگرداه جلال آل احمد- ابتدای بزرگراه کردستان
  • تالار وحدت

تالار وحدت تا قبل از انقلاب اسلامی، تالار رودکی نام داشت. در این تالار یک تالار کوچک تری هم وجود دارد که نام این تالار کوچک را تالار رودکی گذاشتند. تالار وحدت تهران توسط یوگینا آفتاندلیانس، طبق نمونه اپرا هال وین ساخته شده است.

  • اریکه ایرانیان 

مجتمع اریکه ایرانیان تهران  مجتمعی 8 طبقه است که دارای سالن کنسرت نیز می باشد. این سالن کنسرت در شهرک غرب واقع است که امکانات بیشماری بغیر از برگزاری کنسرت دارد.

  • برج میلاد

سالن کنسرت برج میلاد یکی از بزرگترین سالن های ایران به حساب می آید. نام دیگر این سالن، مرکز همایش های بین المللی برج میلاد است که در آن بغیر از کنسرت، انواع همایش های مختلف نیز برگزار می شود.

  • سالن میلاد نمایشگاه بین المللی

سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران با عنوان "سالن همایش میلاد" هم نامیده می شود. که نباید آن را با سالن کنسرت برج میلاد اشتباه گرفت زیرا این سالن در حوالی ولنجک است.

  • تالار وزارت کشور 

سالن وزارت کشور، تالاری مجهز و مناسب برای همایش‌ها و سمینارهای بزرگ در تهران است. این تالار محلی مناسب برای برگزاری انواع کنسرت ها می باشد. این سالن کنسرت در مجموعه‌ ای جذاب و دیدنی در دل وزارت‌ خانه است. 

  • تالار ایوان شمس

تالار ایوان شمس قبلا نام آن تالار حرکات بود و محل برگزاری انواع تئاتر ها، کنسرت ها و همایش ها می باشد. این تالار در کنار ساختمان معاونت امور جتماعی و فرهنگی شهرداری تهران واقع شده و تحت مالکیت شهرداری تهران قرار دارد.

زمان برگزاری کنسرت های تهران

کنسرت های روزانه خواننده های ایرانی در تهران، شهرستان ها و همچنین خارج از کشور را می توانید از طریق لینک های زیر دنبال کنید:

برنامه های کنسرت های خارج از کشور 1401

برنامه های کنسرت های مرداد 1401

برنامه های کنسرت های تیر 1401

: برای دریافت مشاوره درباره کنسرت های تهران در کجا برگزار می شوند؟/ امروز کنسرت کیه؟! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «کنسرت های تهران در کجا برگزار می شوند؟/ امروز کنسرت کیه؟!» در کادر زیر بنویسید :

2 * 8 = ?