کد مطلب: 50623 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اجرای گروه کر شهر تهران به تعویق افتاد

اجرای گروه کر شهر تهران به تعویق افتاد

اجرای گروه کر شهر تهران که قرار بود 23 و 24 دی ماه برگزار شود، به‌دلیل از دست دادن یکی از اعضای گروه به تعویق افتاد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اجرای گروه کر شهر تهران به تعویق افتاد
اجرای گروه کر شهر تهران به تعویق افتاد


گروه کر شهر تهران در غم از دست دادن «روجا آزادیان»، از اعضای این گروه، و نیز کلیه‌ جان‌باختگانِ حادثه‌ سقوط هواپیمای اوکراین، با انتشار متنی اجرای خود را به زمان دیگری موکول کردند.

در متن گروه کر شهر تهران آمده است:
روزهایی را سپری می‌کنیم که غم و اندوه بر سر کشورمان آوار شده‌ است. در سوگ هم‌میهنانی نشسته‌ایم که هر کدام‌شان سرشار از امید و آرزو برای فردایی بهتر بوده‌اند و از دست دادن‌شان بغض را در گلویمان هرچه فشرده‌تر کرد. اعضای گروه کر شهر تهران نیز با همه‌ توان‌شان تلاش کردند با وجود تمام مصائب پیش‌ آمده، در روند تمرین‌هایشان خللی پیش نیاید و اجرای خوب و پرقدرتی داشته‌ باشند، بلکه از بار این غم و اندوه بکاهند. دریغا که سرنوشت، بغض‌هایمان را به گریستن تبدیل کرد، وقتی‌که شنیدیم یکی از اعضای گروهمان نیز در آن پرواز شوم از دست رفت. خانم روجا آزادیان از سُپرانوهای گروه کر شهر تهران. دختری آرام و سر‌به‌زیر. به همین دلیل تصمیم بر این شد که کنسرتِ پیش‌روی گروه کر شهر تهران به تاریخ دیگری موکول شده و در شرایط روحی بهتری اجرا شود. بنابراین بدین‌ وسیله اعلام می‌شود که اجرای روز دوشنبه و سه‌شنبه‌ 23 و 24 دی‌ماه، به تعویق می‌افتد و زمان اجرای آن متعاقباً اعلام خواهد شد. از همه‌ همراهان و اهالی موسیقی پوزش می‌خواهیم و سپاس‌گزار شما هستیم.

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «اجرای گروه کر شهر تهران به تعویق افتاد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 7 = ?