کد مطلب:  57912 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات آغاز مراحل استخدام 30 هزار معلم

جزئیات آغاز مراحل استخدام 30 هزار معلم

استخدام 25 هزار معلم غیررسمی هم در دانشگاه فرهنگیان درحال انجام است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آقای احمدی لاشکی، معاون حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش از آغاز مراحل استخدام 30 هزار معلم غیر رسمی از هفته آینده خبر داد.

دریافت سند مالی برای استخدام معلمان حق التدریس شاغل حذف شده است

به گزارش آسمونی، قاسم احمدی لاشکی در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما گفت: اسامی افرادی که براساس امتیاز بندی‌ها مشخص شده اند به استان‌ها ابلاغ شده است و این معلمان به دانشگاه فرهنگیان معرفی خواهند شد و دوره آموزشی خود را برای استخدام آغاز خواهند کرد.

وی افزود: استخدام 25 هزار معلم غیررسمی هم اکنون در دانشگاه فرهنگیان درحال انجام است که با 30 هزار معلم جدید، تعداد معلمان غیر رسمی استخدامی امسال به 55 هزار نفر خواهد رسید.

معاون حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش گفت: استخدام معلمان حق التدریس ورودی بعد از سال 91 و آموزشیاران نهضت سوادآموزی بعد از سال 92 نیاز به مصوبه مجلس و قانون دارد و آموزش و پرورش در این باره هیچ تعهدی نخواهد داشت.

آقای احمدی لاشکی تصریح کرد: دریافت سند مالی برای استخدام معلمان حق التدریس شاغل حذف شده است و این معلمان برای استخدام نیازی به ارائه سند دریافت حقوق سال‌های اشتغال خود را ندارند.

وی به افزایش حقوق سرایداران مدارس هم اشاره کرد و افزود: وزیر آموزش و پرورش پیگیر جدی افزایش حقوق سرایداران مدارس است و وی جلسه‌ای با ریاست کمیسیون‌های برنامه و بودجه و آموزش مجلس داشته و این موضوع را به طور خاص پیگیر است.

: برای دریافت مشاوره درباره جزئیات آغاز مراحل استخدام 30 هزار معلم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جزئیات آغاز مراحل استخدام 30 هزار معلم» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید