مذاکره برای ساخت «فوق لیسانسه‌ها» | آسمونی
کد مطلب: 38151 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مذاکره برای ساخت «فوق لیسانسه‌ها»

مذاکره برای ساخت «فوق لیسانسه‌ها»

به گزارش آسمونی:سروش صحت نویسنده، بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون که ساخت چند سریال تلویزیونی را به عهده...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:سروش صحت نویسنده، بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون که ساخت چند سریال تلویزیونی را به عهده داشته و تاکنون دو فصل از سریال «لیسانسه‌ها» را به روی آنتن برده از فعالیت‌های جدیدش گفت.

سروش صحت درباره روند تولید فصل سوم سریال «لیسانسه‌ها» بیان کرد: این هفته تصمیم خواهیم گرفت که ادامه این سریال را بسازیم یا به جای آن اثر دیگری را تولید کنیم.

صحت در ادامه گفت: اگر قرار باشد این سریال با عنوان «فوق لیسانسه‌ها» به مرحله تولید برسد با همان ترکیب قبلی آن را جلوی دوربین خواهیم برد و فقط ممکن است برخی از بازیگران تغییر کنند؛ زیرا مدتی از تولید آخرین فصل این اثر تلویزیونی گذشته است و برخی از بازیگران در پروژه های دیگری مشغول به کار شده‌اند. حال باید دید کدامیک از آنها مشغول به کارند و چه کسانی می‌توانند در پروژه حضور یابند؛ البته اگر ساخت سریال «فوق لیسانسه‌ها» منتفی شود برای ساخت و تولید یک سریال دیگر اقدام خواهم کرد.

صحت در پایان، درباره تولید اثر سینمایی‌اش نیز گفت: در حال حاضر مشغول پیش تولید فیلم سینمایی‌ام هستم که تهیه‌کننده آن آقای محمدرضا تخت کشیان هستند و فیلمنامه آنرا با ایمان صفایی نوشته‌ام و امیدوارم تا ماه آینده آن را کلید بزنیم.

منبع: پیچک

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره مذاکره برای ساخت «فوق لیسانسه‌ها» فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «مذاکره برای ساخت «فوق لیسانسه‌ها»»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 6 = ?