کد مطلب:  18094 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
طالبیان: انگیزه‌ام زیاد شده/ دو طلای دیگر از قایقرانی می‌خواهم

طالبیان: انگیزه‌ام زیاد شده/ دو طلای دیگر از قایقرانی می‌خواهم

به گزارش آسمونی، احمدرضا طالبیان در گفت و گو با ایسنا، درباره شرایط این روزهای تمرین‌ تیم ملی اظهار کرد: یک...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، احمدرضا طالبیان در گفت و گو با ایسنا، درباره شرایط این روزهای تمرین‌ تیم ملی اظهار کرد: یک سال قبل از مسابقات است و ما تمرین‌هایمان را بر این اساس انجام می‌دهیم. وضعیتمان در مجموع خوب است و برنامه‌ها زیر نظر سرمربی تیم پیش می‌رود تا برای سال آینده آماده شویم.

1412348136193_mohammadreza-nadimi-7-th3
1412348136193_mohammadreza-nadimi-7-th3


او در پاسخ به این سوال که تمرین‌هایش در لهستان چطور بود؟ تصریح کرد: در آخرین اردو حدود چهار ماه در این کشور بودم و تمرین‌های بسیار خوبی داشتیم. این تمرین‌ها از هر نظر به من کمک کرد و باعث رشدم شد. از زمانی که به لهستان رفتم انگیزه‌ام، بسیار بیشتر شده و از نظر فنی، روانی و حتی زندگی نیز شرایط بهتری بدست آورده‌ام. واقعا زندگی کردن به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای را یاد گرفته‌ام. در کل این 10 ماهی که تمرین اروپایی داشتم واقعا رشد کرده‌ام.
ملی‌پوش قایقرانی ایران در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانیم منتظر درخشش در رقابت‌های مهم آینده باشیم؟ بیان کرد: من تمام این‌کارها و تلاش‌ها را برای خودم و قایقرانی ایران انجام داده‌ام. برایم فرق نمی‌کند در چه ارنجی باشم، درچه قایقی پارو بزنم و در چه مسابقه‌ای بروم اما هدفم این است که به آنچه می‌خواهم برسم. به دنبال این هستم که یک یا دو طلای آسیایی دیگر بگیرم. قبل از آسیا نیز مسابقات جهانی را دارم که برای اهمیت بسیار زیادی دارد.
او در پاسخ به این سوال که پس بازی‌های آسیایی جاکارتا و المپیک 2020 هم مد نظرش هست؟ بیان کرد: قطعاً. انگیزه بسیار زیادی دارم تا در بازی‌های آسیایی هم موفق باشم و طلا بگیرم. همچنین به عنوان یک ورزشکار می‌خواهم دومین المپیکم را در سال 2020 تجربه کنم. امیدوارم در این مسیر برنامه‌هایم به خوبی پیش برود و به مشکلاتی از جمله مشکل مالی که همیشه برای ما قایقران‌ها بوده برنخورم تا موفق شوم.
طالبیان در پاسخ به این سوال برای فصل زمستان چه برنامه‌ای دارد؟ گفت: من اکنون در ایران هستم و تمرین‌هایم را انجام می‌دهم. فدراسیون اگر برنامه‌ای داشته باشد به اردو خواهیم رفت. به نظرم با توجه به سال آینده که بسیار مهم است فدراسیون هم باید برای زمستان برنامه‌ریزی داشته باشد. من فعلاً خودم به تنهایی نمی‌خواهم برنامه‌ای داشته باشم تا مشکلات سال قبل تکرار شود. خب شما به یاد دارید سال قبل که به لهستان رفتم برخی گفتند پناهنده شده‌ام، اسمم از لیست اردو خارج شد و حقوق نگرفتم به همین دلیل امسال تمام برنامه‌هایم را با فدراسیون پیش می‌برم.
ملی‌پوش قایقرانی ایران افزود: اما اگر فدراسیون برنامه‌ای برای زمستان نداشته باشد برای اینکه رقابت‌های سال آینده اهمیت زیادی برایم دارد خودم برنامه‌ریزی خواهم کرد تا افت نکنم.
دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی اینچئون درباره وضعیت ملی‌پوشان کایاک نیز بیان کرد: شرایط خوبی داریم. تنها تیمی هستیم که در اردو حاضریم و کارمان را پیش‌ می‌بریم که باعث و بانی این موضوع هم شخص آقای اقلیمی است که نمی‌خواهد برنامه ملی‌پوشان عقب بیفتد و پاروزنان افت کنند.
با توجه به نزدیک بودن لیگ قایقرانی طالبیان در پاسخ به این سوال که آیا این برگزاری لیگ برای قایقرانی خوب خواهد بود یا نه؟ تصریح کرد: مطمئناً موثر است اما رشد لیگ و حضور باشگاه‌های مناسب به سیاست‌های فدراسیون بازمی‌گردد. باید با جذب اسپانسر و باشگاه‌ها شرایطی ایجاد شود که لیگ رشد کند و ملی‌پوشان نیز درآمدزایی مناسبی داشته باشند. اکنون بیشترین قراردادها برای ملی‌پوشان اصلی است که شاید هر کس 2 یا 3 میلیون درآمد دارد که این باید بهتر شود.
او در پایان به سوال ایسنا مبنی بر این که وضعیت خوابگاه‌های ملی‌پوشان چطور است؟ بیان کرد: من از خوابگاه‌ها استفاده نمی‌کنم و اطلاعی از وضعیتشان ندارم. 

منبع: خبرگزاری آسمونی

 
: برای دریافت مشاوره درباره طالبیان: انگیزه‌ام زیاد شده/ دو طلای دیگر از قایقرانی می‌خواهم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «طالبیان: انگیزه‌ام زیاد شده/ دو طلای دیگر از قایقرانی می‌خواهم» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید