کد مطلب: 38297 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش عکس گرفتن از فیلم و کلیپ تصویری در کامپیوتر

آموزش عکس گرفتن از فیلم و کلیپ تصویری در کامپیوتر

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده که بخواهید از صفحه دسکتاپ تان عکس یا فیلم بگیرید. آسمونی در این بخش آموزش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آموزش عکس گرفتن تصویری در کامپیوتر

1- می توانید با دکمه ی “Print Screen” را روی کیبورد اسکرین شات بگیرید.این دکمه در کیبورد به نام های  “Prt Sc”, “Prnt Scrn”, “Print Scrn” می باشد.
2- بعد از پیدا کردن این دکمه که اغلب روی کیبورد لپ تاب های بزرگ این دکمه بین “F12″ و “Scroll Lock” قرار دارد.شما می توانید به راحتی از  تمام صفحه کامپیوتر عکس بگیرید فقط با انتخاب دکمه “Print Screen.اما اگر قصد عکس گرفتن از  یک صفحه خاص یا یک برنامه خاص باید دکمه “Alt” را پایین نگه دارید و سپس “Print Screen” را بزنید.
3- بعد از انتخاب و زدن دکمه “Print Screen” عکس مورد نظر شمادر حافظه کامپیوتر ذخیره شده است که شما باید آن را در پوشه مورد نظر برای خود paste کنید.شما برای paste کردن عکس مورد نظر می توانید در قسمت فتوشاپ خود بروید و paste بزنید و آن را انتخاب و در محل دلخواه ذخیره کنید.اگر سیستم شما فتو شاپ ندارد می توانید از برنامه paint استفاده کنید.برنامه paint تمام سیستم ها دارند که شما می توانید آن را در دکمه Start و سپس “All Programs” را انتخاب کنید که بعد از ان باید روی “Accessories” کلیک نمایید که در آخر “Paint”مشاهده و انتخاب می کنید.
4- سپس بعد از باز شدن پنجره برنامه Paint  با زدن دکمه “Ctrl” “V” عکس گرفته شده را paste میکنید و  فایل مورد نظر را ذخیره می نمایید.

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «آموزش عکس گرفتن از فیلم و کلیپ تصویری در کامپیوتر»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 9 = ?