کد مطلب:  6535 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
حواشی و تصاویر بازی ایران و آرژانتین

حواشی و تصاویر بازی ایران و آرژانتین

1393/04/01تیم ملی فوتبال ایران دیشب با بازی بسیار زیبا و دیدنی مقابل آرژانتین در نهایت و در دقیقه 91 تساوی را با...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تیم ملی فوتبال ایران دیشب با بازی بسیار زیبا و دیدنی مقابل آرژانتین در نهایت و در دقیقه 91 تساوی را با باخت عوض کرد و بازی با نتیجه 0 بر 1 به نفع آرژانتین به پایان رسید.

 

لیونل مسی : آنها نه تنها من را بلکه همه بازیکنان آرژانتین را مهار کرده بودند

آسمونی : لیونل مسی در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر ایران به خبرنگاران گفت: واقعیت این است که ما بازی سختی را پشت سرگذاشته ایم. باید صادقانه بگویم که ایران نمایش خوب و عالی داشت و راه های نفوذ ما را بسته بود. به همین خاطر شکستن سد دفاعی آنها سخت بود.

 

وی افزود: در نیمه اول ما تلاش کردیم تا بتوانیم به دروازه ایران نزدیک شویم اما آنها به خوبی دفاع کردند و برای این کار سازمان دهی شده بودند. البته ایران چند موقعیت خوب هم برای گلزنی داشت اما بازیکنان ما هوشیار بودند.

 

مسی در پاسخ به این پرسش که چه احساسی از زدن گل پیروزی آرژانتین داشتید گفت: به هر حال ما باید این بازی را با پیروزی به پایان می بردیم چرا که به سه امتیاز آن نیاز داشتیم. ما با این سه امتیاز خیالمان را بابت صعود راحت کردیم و به همین خاطر باید تلاش می کردیم به پیروزی برسیم. وقتی که گل زدم احساس خیلی خوبی داشتم چرا که باعث شدم به مرحله بعد صعود کنیم.

 

کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین در پاسخ به این پرسش که بازیکنان ایرانی شما را مهار کرده بودند گفت: آنها نه تنها من را بلکه همه بازیکنان آرژانتین را مهار کرده بودند. سیستم ایران تدافعی بود هر چند که موقعیت هایی هم داشت. به همین خاطر وقتی گل زدم لحظه فوق العاده ای بود.

 

جان کری : بازی زیبای شما قابل تحسین است 

جان کری وزیرخارجه آمریکا بازی دلاورمردانه بازیکنان تیم ملی ایران را در برابر آرژانتین تحسین کرد.

جان کری در صفحه توئیتر خود نوشت، تیم ملی فوتبال ایران، دست مریزاد و خسته نباشید. علیرغم نتیجه، بازی زیبای شما قابل تحسین است. 

 

کریم باقری : تیم ملی ما بهتر از آرژانتین بازی کرد 

کریم باقری در مورد شکست آبرومندانه تیم ملی کشورمان با یک گل به آرژانتین اظهار داشت: همه بازی را دیدند، بچه‌های ما یک فوتبال منطقی و شاید فراتر از آسیا را به نمایش گذاشتند. نسبت به بازی با نیجریه خیلی روان‌تر بودیم و به نظرم این اعتماد به نفس بچه‌ها تکنیک و قدرت آرژانتینی‌ها را خنثی کرد. تیم ملی ما بسیار روان و شاداب و با اعتماد به نفس غیرقابل وصف بازی کرد و باید به همه آنها تبریک گفت.

 

باقری ادامه داد: می‌توانم این حرف را بزنم که تیم ملی ما بهتر از آرژانتین بازی کرد و حتی موقعیت‌های بسیار خوبی را روی دروازه‌ حریف خلق کرد، نباید فراموش کنیم آرژانتین با همه ستاره‌هایش مقابل ما قرار گرفت و دیدید چطوری به دیوار دفاعی بازیکنان ما می‌خوردند.

 

ما مقابل آرژانتین حتی شانس برد داشتیم و باید از همین جا از همه بچه‌ها تقدیر و تشکر کرد چون بسیار عالی و خوب بازی کردند و مردم ایران به آنها افتخار می‌کنند.  

 

حقیقی باز هم خبرساز شد

حقیقی دروازه بان شایسته تیم ملی فوتبال کشورمان در 180 دقیقه از مسابقات جام جهانی دروازهاش بسته ماند.

 

در مجموع دو دیدار تیم ملی فوتبال در جام جهانی 2014 دروازه تیم ملی ایران بسته ماند و البته در دقیقه 1 وقت اضافه رکورد حقیقی متوقف شد.

 

علی رضا حقیقی در این دو دیدار بارها با واکنش های عالی کارشناسان را به تمجید وا داشت.

نظر خود را درباره «حواشی و تصاویر بازی ایران و آرژانتین» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید