کد مطلب: 415 درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
گروه سوپر جونیور کره جنوبی

گروه سوپر جونیور کره جنوبی

سوپر جونیور از معدود گروه های تحصیل کرده ی کره هستند. همه ی آنان علاوه بر موسیقی در رشته های دیگری نیز به تحصیل ادامه دادند.
زمان مطالعه: 4 دقیقه
گروه موسیقی پسرانه «سوپر جونیور» یکی از گروههای موسیقی در کره جنوبی می باشد که مابین جوانان و نوجوانان جهان و همینطور ایرانیان شناخته شده است.

سوپر جونیور در مراسم سئول موزیک اواردز 2020

سوپر جونیور در مراسم سئول موزیک اواردز 2020

سوپر جونیور در مراسم سئول موزیک اواردز 2020(seoul music awards) برنده بهترین گروه پاپ کره ای شدند.

آنها در این مراسم، آهنگ جدید خود را هم به نام 2ya2yao اجرا کردند که مورد استقبال تماشاچی های حاضر در آنجا قرار گرفت. این مراسم در تاریخ 29 ژانویه 2020 در سئول برگزار شد. سوپر جونیور ژانویه 2020

سوپر جونیور ژانویه 2020

چوی شیوون ژانویه 2020

چوی شیوون ژانویه 2020

ادامه تصاویر اعضای سوپر جونیور در ژانویه 2020 را در انتهای همین پست ببینید...

فتوشات گروه سوپر جونیور 2019

فتوشات گروه سوپر جونیور 2019

سوپر جونیور 2019

سوپر جونیور 2019 سوپر جونیور در دبی

سوپر جونیور در دبی

تصویری از گروه سوپر جونیور در دبی که بعد از حدود 2 سال، اجرای کنسرت هایشان را از اول آوریل 2018 آغاز کردند و یکی از اجراهای خود را در دبی انجام دادند که با استقبال جوانان اماراتی و همینطور ایرانی ها که در آنجا حضور داشتند مواجه شد.

معرفی گروه سوپر جونیور

بیوگرافی گروه سوپر جونیور

گروه سوپر جونیور یک گروه موسیقی پسرانه اهل کره جنوبی است که در سال 2005 توسط لی سومان، مؤسس اس. ام. اینترتینمنت شکل گرفت.

 گروه سوپر جونیور در سال 2005، توسط لی سومان، مؤسس اس. ام. اینترتینمنت در کره جنوبی شکل گرفت. این گروه در ابتدا با حضور 12 عضو، ای‌توک، هی‌چل، هان‌ گنگ، یه‌سونگ، کانگ‌این، شین‌دونگ، سونگ‌مین، اون‌هیوک، دونگ‌هه، شی‌وون، ری‌یوک و کی‌بوم آغاز بکار کرد. کیوهیون هم سال 2006 به گروه پیوست.

در آوریل 2008، زیرمجموعهٔ چینی سوپر جونیور-ام تشکیل شد که اعضای آن عبارت بود از: هان‌کیونگ، شیوون، دونگ‌هه، کیوهیون، ریووک، هنری و ژومی. این زیر گروه، به موفق‌ ترین زیرگروه سوپر جونیور تبدیل شد و به دنبال انتشار اولین آلبوم خود، «ابَر دختر»، در چین به محبوبیت چشمگیری دست یافت. پنج عضو سوپر جونیور-تی به همراه یه‌سونگ، زیرمجموعهٔ «سوپر جونیور-اچ» را تشکیل دادند. این گروه اولین آلبوم چندآهنگه خود را در 5 ژوئن 2008 منتشر کرد.

مشکلات اعضای سوپر جونیور در ابتدای خوانندگی

شروع به کار گروه سوپر جونیور با انتقادهای فراوان و سرزنش های پی در پی همراه شد زیرا در آن زمان در کره ی جنوبی تشکیل گروهی با این جمعیت زیاد مرسوم نبود و منتقدان اعتقاد داشتند اداره کردن گروهی با این جمعیت زیاد و متشکل از 12 پسر با عقاید و رفتارهای متفاوت به لیدری فوق العاده قدرتمند نیاز دارد و " لی توک "جوان که لیدر این گروه بود از عهده ی این کار بر نمی آید .

با تمام سختی های پیش رویشان آنها یک هدف بزرگ داشتند و آن جهانی شدن بود بنابراین در برابر مخالفان سر خم نکردند مدتی بعد کمپانی تصمیم گرفت که عضو دیگری بر گروه بیفزاید که این چندان به مزاج اعضای گروه خوش نیامد زیرا آنان که 5 سال دوران کارآموزیشان را با هم گذرانده بودند بیش از اندازه با هم صمیمی شده بودند و پذیرفتن عضوی جدید قطعا برایشان کار سختی بود . به هرحال " چو کیوهیون " 18 ساله به عنوان عضو جدید و کوچکترین عضو گروه وارد سوپر جونیور شد. گرچه برای او هم بسیار سخت بود که در گروهی کار کند که از او به هیچ عنوان استقبال نشد و به زور پذیرفته شد.

تصادف چو کیو هیون

چو کیو هیون-Kyuhyun

چو کیو هیون-Kyuhyun

یکی از روزها ( 19 آوریل 2007 ) که تعدادی از اعضای سوپر جونیور به سمت مکانی در حرکت بودند راننده ی ماشین تعادل حرکت را از دست می دهد و ماشین سرنگون می شود.

تصادف کیو هیون

تصادف کیو هیون

در این تصادف سهمناک، کیو هیون عضو کوچک گروه دچار شکستگی نصف دنده ها و پارگی شش و جراحات و زخم های عمیقی می شود و لیدر گروه ، لی توک حدود 150 بخیه می خورد. در این حادثه به اعضای گروه شوک زیادی وارد می شود زیرا دکترها از زنده ماندن عضو کوچکشان قطع امید می کنند .

پدر کیو هیون در بیمارستان

پدر کیو هیون در بیمارستان

پدر کیوهیون که از خانواده های ثروتمند کره ی جنوبی بود برای زنده ماندن تنها پسرش دست به کار می شود . متخصصان برای یکی از جراحی ها مجبور بودند که حنجره ی کیوهیون را پاره کنند ولی این کار به قیمت از دست دادن صدایش برای وی تمام می شد. اما پدر او با این کار به شدت مخالفت کرد زیرا می دانست که رویای پسرش با از دست دادن صدایش نابود می شود تا اینکه دکتری پیدا شد که ادعا می کرد می تواند او را از طریق دیگری عمل کند که به صدای او آسیبی نرسد . بنابراین پدرش نیز با پرداخت هزینه ی زیادی این جراحی را قبول کرد. بهبودی کیوهیون 5 ماه طول کشید و او به گروه بازگشت ، گروهی که حالا قدر یکدیگر را می دانستند .

شهرت جهانی گروه سوپر جونیور و اعضایش :

به جرات می توان گفت با بیرون دادن آلبوم  sorry sorry در سال 2009 آنها به شهرت جهانی رسیدند اما بعد از آن دو نفر از اعضا به دلیل مشکلاتی که کمپانی برای آنها به وجود آورده بود مجبور به ترک گروه شدند و گروه با رفتن " هانگنگ "و " کیبوم" 11 نفره شد .

آنان از معدود گروه های تحصیل کرده ی کره هستند . همه ی آنان علاوه بر موسیقی در رشته های دیگری نیز به تحصیل ادامه دادند." لی توک "در رشته ی مهندسی , "لی دونگهه" در رشته ی حسابداری ،" لی هیوکجه" در رشته ی پزشکی ،" چوی سیوون "در رشته ی مدیریت و "چو کیوهیون "که علاوه بر استادیاری در رشته ی ریاضی در دانشگاه ، در رشته ی وکالت هم مشغول به تحصیل بود، تحصیلات خود را به اتمام رساندند.

سوپر جونیور گروهی است که توانست از آسیا به جوایز جهانی دست یابد آنها دیگر نه به عنوان یک گروه بلکه به عنوان یک خانواده به تک تک هدف ها و آرزوهایشان رسیدند و سه سال متوالی به عنوان بهترین گروه جهان شناخته شدند.

آلبوم های گروه سوپر جونیور

سوپرجونیور05 (2005)

پول، پول!  (2007)

ببخشید، ببخشید (2009)

بونامانا (2010)

آقای ساده (2011)

جذّاب، رها و تک (2012)

قهرمان (2013)

ماماسیتا (2014)

شیطان (2015)

معرفی اعضا سوپر جونیور

چو کیوهیون-Kyuhyun

چو کیوهیون-Kyuhyun

کیم هیچول-Kim Hee-chul

کیم هیچول-Kim Hee-chul

شیندونگ-Shindong

شیندونگ-Shindong

لی دونگهه-Lee Dong-Hae

لی دونگهه-Lee Dong-Hae

کیم ریووک-Kim Ryeowook

کیم ریووک-Kim Ryeowook

یسونگ-Yesung

یسونگ-Yesung

ایون‌هیوک-Eunhyuk

ایون‌هیوک-Eunhyuk

چوی شیوون_Choi Siwon

200905130837081002_1

super-junior-m

super-junior-super-junior-2336223-1024-768

Super-Junior-K-R-Y-concert-in-Seoul-cho-kyuhyun-19476048-500-720

140625-sj-award-news

Super-Junior

54306394

گروه سوپر جونیور

 

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان و فعال در بخش‌های مُد و زیبایی، آرایشی و آشپزی
هم‌چنین علاقمند به سریال‌های کره‌ای و اطلاع رسانی در این خصوص داخل آسمونی

ثبت نظر درباره «گروه سوپر جونیور کره جنوبی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 7 = ?