کد مطلب:  34909 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خودکشی مرموز یک زوج جوان در لویزان

خودکشی مرموز یک زوج جوان در لویزان

به گزارش آسمونی:سرپرست آگاهی تهران بزرگ از کشف جسد یک آقا و خانم در یک خودروی زانتیا خبر داد و گفت: برحسب...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی:سرپرست آگاهی تهران بزرگ از کشف جسد یک آقا و خانم در یک خودروی زانتیا خبر داد و گفت: برحسب شواهد موجود هر دو اقدام به خودکشی کرده‌اند.

سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی با اعلام خبر کشف جسد یک آقا و خانم جوان داخل یک‌دستگاه خودرو زانتیا سفید اعلام کرد: در همان بررسی اولیه مشخص شد این دو نفر با اسلحه کمری اقدام خودکشی کرده و با برجای گذاشتن دست نوشته‌ای این موضوع را اعلام کردند.

خودکشی مرموز یک زوج جوان در لویزان
خودکشی مرموز یک زوج جوان در لویزان


سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح این خبر گفت: ساعت 19:30 روز جاری و از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به کلانتری 136 فرجام خبر کشف جسد متعلق به یک خانم 35 ساله و یک آقای 37 ساله در حالی‌که هر دو از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بودند، در محدوده جنگل لویزان - روبروی درب ورودی پارک پرندگان، اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: بلافاصله موضوع به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام و پس از حضور تیم بررسی صحنه پلیس آگاهی در محل مشخص می‌شود که ابتدا مقتوله از ناحیه سر مورد هدف قرار گرفته و در ادامه همراه وی نیز پشت فرمان خودرو با شلیک گلوله به زندگی خود پایان داده است.

سرپرست اگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در بررسی صحنه جنایت دست نوشته‌ای در مقابل شیشه سمت راننده پیدا می‌شود که نشان می‌دهد این دو نفر زن و شوهر بوده و خودشان به‌دلیل اختلافات خانوادگی به زندگی خود خاتمه دادند.

منبع: ایلنا
: برای دریافت مشاوره درباره خودکشی مرموز یک زوج جوان در لویزان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خودکشی مرموز یک زوج جوان در لویزان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید