کد مطلب: 32740 درج نظر
قوی ترین انتی بیوتیک ریه

قوی ترین انتی بیوتیک ریه

آیا می دانید قوی ترین آنتی بیوتیک ریه چیست؟ در این بخش آسمونی به معرفی آنتی بیوتیک قوی برای ریه می پردازیم....
زمان مطالعه: 1 دقیقه


آیا می دانید قوی ترین آنتی بیوتیک ریه چیست؟ در این بخش آسمونی به معرفی آنتی بیوتیک قوی برای ریه می پردازیم. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

قوی ترین آنتی بیوتیک ریه

معمولا افرادی که دچار ضعف سیستم ایمنی بدن هستند یا کودکان،نوزادان و افراد بالای 65 سال ، از خطر بیشتری در مبتلا شدن به عفونت ریه هستند ولی خوشبختانه امروه داروهای ضد ویروسی و آنتی بیوتیک های قوی برای درمان آن وجود دارد که می تواند بسیار موثر باشد.

زمانی که پنومونی یک ریه چرک می کند سبب می شود که کیسه های کوچک هوایی که در ریه ها هستند متورم گردند و در چنین حالتی کیسه های هوایی از مایعات و عفونت پر می شوند و اولین چیزی که در این شرایط برای شخص رخ میدهد سرفه های است که همراه با خلط و چرک می باشد ولی پس از آن تب، لرز و تنگی نفس نیز ایجاد می شود.عامل آغاز کننده بنومونی در افراد مختلف است که می توان به عنوان ویروس ها،قارچ ها و باکتری ها اشاره کرد.این بیماری می توان به صورت خفیف یا شدید باشد که به شدت و علت بیماری بستگی داشته است.

درمان طبیعی پنومونی

قوی ترین آنتی بیوتیک ریه : برای درمان عفونت ریه می توان از بهترین درمان های طبیعی مانند دم نوش آویشن ، بابونه ، سیاوشان استفاده کرد که به عنوان قوی ترین آنتی بیوتیک ریه شناخته می شوند.

البته در طب سنتی می توان برای بیماری پنومونی اینگونه گفت که به هم ریختن مزاج سبب می شود که عفونت ریه پدید آید که باید در مرحله اول بتوان سوءمزاجی را که سبب این عارضه شده مشخص کرد که با شناخت مزاج پایه این کار انجام می شود و سپس از یک روش مناسب و کار آمد استفاده نماییم.

بخور بابونه ،اسطوخودوس و آویشن می تواند به پاکسازی ریه کمک زیادی نماید و البته بیماران باید پیش از اینکه از این روش ها استفاده کنند حتما با پزشک خود مشورت های لازم را داشته باشند تا دچار مشکلات جدی تری نشوند.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «قوی ترین انتی بیوتیک ریه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 6 = ?