کد مطلب:  13798  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
طوفان در مشهد حادثه به پا کرد

طوفان در مشهد حادثه به پا کرد

1394/11/22 تغییرات جوی که از روز گذشته با برودت هوا و وزش باد شدید در مشهد مقدس همراه شده موجب سقوط بسیاری...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1394/11/22

 تغییرات جوی که از روز گذشته با برودت هوا و وزش باد شدید در مشهد مقدس همراه شده موجب سقوط بسیاری ازاجسام و داربست های ساختمان های در حال احداث و همچنین شکستگی برخی درختان در این شهر شد.

به گزارش آسمونی، شدت وزش باد و طوفان روز گذشته موجب شد تا داربست های تعدادی از ساختمان های در حال احداث فرو ریخته و در نقاطی از سطح شهر موجب نگرانی شهروندان شود که با حضور نجاتگران سازمان آتش نشانی این حوادث به نحو مطلوب مدیریت شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد روز چهارشنبه در تشریح جزئیات حوادث مرتبط با وزش بادشدید در شب و روز گذشته گفت: طوفان شب گذشته موجب بر هم ریختگی شهر و سقوط بسیاری از اجسام و تابلوهای مغازه ها و همچنین شکستگی درختان شد.

آتش‌پاد دوم حسن جعفری در این رابطه اظهار کرد: در طی شبانه روز گذشته 24 حادثه به ستاد فرماندهی گزارش شد که تعداد 11 مورد از حوادث اعلامی بر اثر وزش باد شدید بود.

وی بیان کرد: همچنین از تعداد 11مورد حادثه مذکور بیشترین علل وقوع حادثه سقوط داربست و با تعداد 6 مورد گزارش شد.

جعفری افزود: سقوط نمای ساختمان، سقوط تابلو تبلیغاتی و سقوط درخت بر روی خودرو و ریزش دیوار از جمله حوادث شب گذشته در مشهد بود که با اعزام گروه های نجات آتش‌نشانی مشهد به محل حادثه این حوادث مدیریت و نسبت به ایمن سازی اماکن دچار حادثه اقدام شد.

وی بیان کرد: طی 24 ساعت گذشته مرکز فرماندهی آتش نشانی125 به دو هزار 781 تماس مردمی که بخشی از آن مربوط به مزاحمان تلفنی و بخشی دیگر نیز مربوط به سوال و جواب های  ایمنی بوده به  شهروندان پاسخ گفته است.

وی بیان کرد: در طی 24 ساعت گذشته نجاتگران و آتش نشانان برای 41 مورد عملیات اطفاء و نجات اعزام شدند که از آن میان 15  مورد آتش سوزی، 24 مورد حادثه و 2 مورد عملیات پیشگیری و بازدید از حریق بوده است .

وی بیان کرد: در میان آتش سوزی ها بیشترین علل وقوع حریق اتصالی سیم برق با فراوانی تصرفاتی در اماکن مسکونی  8 مورد  و بیشترین اولویت علت حادثه نیز محبوس شدن افراد در آسانسور5 مورد  و سقوط داربست  6 مورد گزارش شده است .

: برای دریافت مشاوره درباره طوفان در مشهد حادثه به پا کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «طوفان در مشهد حادثه به پا کرد» در کادر زیر بنویسید :

4 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید