کد مطلب:  11516 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
طوفان پرده از یک راز 3 ساله برداشت

طوفان پرده از یک راز 3 ساله برداشت

1394/06/22عباس سه سال پیش با جدا شدن از همسرش ناگهان ناپدید شد تا اینکه یک حادثه طبیعی راز سه ساله شهر سورک آخرین...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

Flowers on the covered dead body in the morgue
Flowers on the covered dead body in the morgue

1394/06/22

عباس سه سال پیش با جدا شدن از همسرش ناگهان ناپدید شد تا اینکه یک حادثه طبیعی راز سه ساله شهر سورک آخرین بار عباس برای انجام کاری از خانه خارج شد . او در شهر سورک حوالی میاندورود مازندران ساکن بود.

به گزارش آسمونی به نقل از خبربرترین ها، وقتی اعضای خانواده اش از غیبت طولانی او نگران شدند با مراجعه به خانه چند تن از دوستان و آشنایان سراغ پسرشان را گرفتند اما هر چه جست‌وجو کردند خبری از او نشد. تلاش‌های مأموران نیز برای ردیابی این جوان گمشده ادامه داشت اما همه تجسس‌ها بی‌نتیجه ماند و پرونده او در ردیف گمشدگان ثبت شد.

براساس یافته‌های پلیس این مرد جوان بعد از جدایی از همسرش دچار بیماری روحی شده بود و افسردگی داشت . در حالی که هیچ کس از دلیل ناپدید شدن و مقصد سفر مرموز او اطلاعی نداشت ناگهان یک اتفاق طبیعی پرده از راز این کلاف پیچیده برداشت.

طوفان روز سه شنبه گذشته در مازندران چنان شدید بود که برخی از سقف‌های شیروانی خانه‌های قدیمی را از جا کند، یکی از این خانه‌ها مربوط به خانه قدیمی پدر بزرگ جوان ناپدید شده بود. باد شدید سقف را به چند متر آنطرف‌تر انداخته بود .

طوفان فروکش کرد و اوضاع آرام شد. خانواده برای تعمیر سقف این خانه که در قسمت انتهای باغ قرار دارد دست بکار شده و با فردی در این باره قرار داد بستند. مرد تعمیر کار صبح روز پنجشنبه 19 شهریور ماه سال جاری بود که برای آغاز کار بالای پشت بام رفت. او وقتی به قسمت بالای سقف رسید ناگهان با ماجرای هولناکی روبرو شد.

او در قسمتی از سقف لابه‌لای لباس‌های کهنه و رنگ و رو رفته تکه‌هایی از استخوان و اسکلت را مشاهده کرد. وی که از این پیشامد بسیار ترسیده بود بسرعت پایین آمده و اعضای خانواده را در جریان ماجرا قرار داد. آنان بعد از دیدن اسکلت و لباس‌های مرد جوان ادعا کردند که این جسد متعلق به پسر گمشده‌شان است.

بدین ترتیب ماجرا به پلیس میاندورود گزارش داده شد. با دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای میاندورود جسد برای تعیین هویت به پزشکی قانونی انتقال داده شد. در حالی که آزمایش‌های تخصصی از جسد درباره تعیین هویتش و اینکه متعلق به جوان گمشده است یا نه ادامه دارد، بررسی‌های پلیس نیز درباره چگونگی و زمان دقیق این مرگ آغاز شده است.

نظر خود را درباره «طوفان پرده از یک راز 3 ساله برداشت» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید