کد مطلب:  6029  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توقف صدور پروانه ساخت پمپ بنزین در کشور

توقف صدور پروانه ساخت پمپ بنزین در کشور

1393/02/20 به گزارش آسمونی به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، معاون مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1393/02/20

به گزارش آسمونی به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، معاون مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآوردهای وزارت نفت گفت:صدور پروانه ساخت جایگاه عرضه سوخت در کشور متوقف شده است.

محمدرضا مظلومی درهم اندیشی جایگاه داران بنزین و سی ان جی کشور در میاندرود افزود : حدود یکسال است که برای ساخت جایگاه عرضه سوخت بنزین و سی ان جی پروانه صادر نمی شود .

وی گفت:‌ از اردیبهشت پارسال صدور پروانه منوط به احراز شرایط لازم شده است .

مظلومی یکی از دلایل صادر نشدن پروانه ساخت جایگاه عرضه سوخت را صدور بی رویه پروانه ساخت در سالهای گذشته اعلام و تصریح کرد این روند موجب خسارت به سرمایه گذاران این بخش شده است.

معاون بازرگانی مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: به دستور مدیر عامل این شرکت در قراردادهای سابق بازنگری می شود .

رئیس انجمن جایگاه داران کشور نیز در این نشست گفت: بسیاری از مفاد قرار داد سابق شرکت پالایش و پخش با جایگاه داران تغییر خواهد کرد .

ناصر رئیسی فرد افزود : جبران ضررهای وارد شده به مالکان جایگاه در زمان تعلل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در ارسال سوخت و همچنین ضرر تعلل در تعمیر خرابی دستگاه هوشمند از مواردیست که شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی آنرا نپذیرفته است .

طالبی مدیر شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی مازندران منطقه ساری نیز در این نشست گفت: پارسال 3 میلیارد و 808 میلیون لیتر انواع سوخت در مازندران توزیع شد .

سید هادی حسینی نماینده مردم قائمشهر،جویبار،سیمرغ و سوادکوه هم در این نشست از آمادگی نمایندگان مجلس برای پیگیری مطالبات جایگاه داران خبرداد .

: برای دریافت مشاوره درباره توقف صدور پروانه ساخت پمپ بنزین در کشور فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «توقف صدور پروانه ساخت پمپ بنزین در کشور» در کادر زیر بنویسید :

5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید