مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  52158 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توقف گردشگری دریایی در نوروز 99

توقف گردشگری دریایی در نوروز 99

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، با اشاره به شرایط خاص ناشی از مقابله با ویروس کرونا و تأکید بر اجرای رویه ها و پروتکل های ابلاغی، گفت: تأمین وسایل حفاظتی در برابر ویروس کوید 19، برای کارهای عملیاتی در بنادر اعم از فعالیت های دریایی و بندری و همچنین برای یگان حفاظت، با دقت و اهتمام بیشتر، توسط مدیران بنادر دنبال شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توقف گردشگری دریایی در نوروز 99 - Stop sea tourism in Nowruz 99
توقف گردشگری دریایی در نوروز 99 - Stop sea tourism in Nowruz 99
توقف گردشگری دریایی در نوروز 99 - Stop sea tourism in Nowruz 99

به گزارش آسمونی : محمد راستاد در نشست پایان سال مدیران سازمان بنادر و دریانوردی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، تأکید کرد: با اجرای طرح دورکاری ناشی از تدابیر مقابله با اپیدمی کرونا، نباید هیچ خدشه ای در روند و فرآیند عملیات بندری و دریایی وارد شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: در ایام تعطیلات نوروز، کشتی های حامل کالاهای اساسی به ویژه به بنادر شهید رجایی، امام خمینی(ره) و چابهار وارد خواهند شد؛ بنابراین ضرورت دارد که تخلیه و بارگیری و ارائه خدمات به این کشتی ها و سایر کشتی های تجاری، با حداکثر نرم عملیاتی انجام پذیرد.

راستاد با تأکید بر اینکه در ایام تعطیلات سال جدید، شیفت کاری عوامل عملیاتی باید مطابق معمول، برنامه ریزی شود، اظهار داشت: عملکرد دقیق و بدون وقفه اپراتورها، توسط مدیران بنادر رصد شود.

وی با بیان اینکه مطابق آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی، فقط یک نصف روز در اول فروردین عملیات تخلیه و بارگیری تعطیل می شود، خاطر نشان کرد: روندها باید به گونه ای مدیریت شود که حداقل توقف ناشی از تعویض شیفت را به خصوص برای کالاهای استراتژیک داشته باشیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه طبق استعلام صورت گرفته شده که به زودی ابلاغ می شود، گردشگری دریایی با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا متوقف شود و مسافرت های دریایی به افراد بومی منطقه محدود شود، گفت: به رغم محدود شدن سفرها و گردشگری دریایی، کماکان باید پایش ها و نظارت بر رعایت الزامات ایمنی، با دقت، صورت پذیرد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در بخش دیگری از سخنان اش با اشاره به ضرورت تکمیل پروژه های توسعه ای در بنادر، افزود: توقع داریم که با توجه به امکانات و ظرفیت هایی که سازمان بنادر دارد، پروژه های توسعه ای بدون تاخیر و در چارچوب زمان بندی جلو برود که البته این امر مستلزم پایش لحظه به لحظه توسط مدیران بنادر است.

راستاد با بیان اینکه تأکید همیشگی ما اقدمات پیشگیرانه منظم برای حفظ ایمنی بنادر اعم از ایمنی عملیات بندری و دریایی است، تصریح کرد: آمادگی برای واکنش سریع  در شرایط اضطراری، به ویژه در روزهای تعطیلات، باید به طور دائم در دستور کار باشد.

راستاد خاطرنشان کرد: انتظار داریم که مدیران بنادر از کنار هیچ آشفتگی در بنادر تحت امرشان  بی تفاوت عبور نکنند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره توقف گردشگری دریایی در نوروز 99 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «توقف گردشگری دریایی در نوروز 99» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید