کد مطلب:  47894 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
16 اکتبر، روز جهانی استیو جابز

16 اکتبر، روز جهانی استیو جابز

24 فوریه 1955 زادروز استیو جابز است ، فرد بزرگی که امروز می توانست تولد 62 سالگی خود را جشن بگیرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آسمونی : استیو جابز در سال 1976 به همراه ( استیو وزنیاک ) و ( رونالد وین ) ، اپل را تاسیس کرد و سه محصول برتر را برای این کمپانی معرفی نمود ، مکینتاش در سال 1984 ، آیپاد در سال 2001 و سپس آیفون در سال 2007 ، البته تجربه شغلی او در اپل با فراز و نشیب هایی نیز همراه بود .

در سال 1985 پس از درگیری با مدیرعامل وقت یعنی ( جان اسکالی ) ، جابز از اپل بیرون رفت و کمپانی Next را تاسیس کرد ، و اگر چه کسب و کار چندان موفقی نداشت ، اما اپل در سال 1997 این شرکت را خرید تا از سیستم عامل Nextstep به عنوان زیر ساخت مک او اس اکس بهره گیرد .

جابز پس از پیوست دوباره به اپل در نقش مدیرعامل ، توانست آنها را از ورشکستگی نجات داده و دو ماه قبل از مرگش ، اپل را به ارزشمندترین کمپانی دنیا بدل نماید . میراث او برای همیشه پابرجاست و اخیرا گفته می شود یکی از سالن های ( اپل پارک ) به اسم او نامگذاری خواهد شد .

تیم کوک در توییت خود به مناسبت زادروز استیو جابز نوشت:

به یاد استیو ، که سخنان و آرمان هایش همواره الهام بخش ما خواهد بود ( هیچ دلیلی وجود ندارد که انسان علاقه قلبی اش را دنبال نکند ).

مدیرعامل اپل همچنین اظهار داشت:

بینش استیو برای اپل ، فراتر از مدت زمان حضور او در اینجا گسترده است . او می خواست ( اپل پارک ) مرکز نوآوری برای نسل های آتی باشد.

گفتنی است طبق اظهارات کوک ، محیط کاری و فضای سبز مقر جدید این کمپانی به گونه ای طراحی شده که الهام بخش کارکنان و دوستدار محیط زیست باشد و اپل پارک یکی از سبزترین ساختمان های جهان است که تمام انرژی خود را از منابع تجدید پذیر تامین می کند.

نظر خود را درباره «16 اکتبر، روز جهانی استیو جابز» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید