مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  6649 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وضعیت لژیونرهای ایران

وضعیت لژیونرهای ایران

1393/04/09به گزارش آسمونی از بین لژیونرهای ملی‌پوش ایرانی نکونام بازیکن آزاد است و علیرضا حقیقی از تیم...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی از بین لژیونرهای ملی‌پوش ایرانی نکونام بازیکن آزاد است و علیرضا حقیقی از تیم پرتغالی جدا خواهد شد اما سایرین با باشگاه‌های فعلی خود قرارداد دارند و برای جدایی باید مبلغی برای رضایتنامه پرداخت شود.

در این بین جابه‌جایی بازیکنانی همچون استیون بیت‌آشور، رضا قوچان‌نژاد و پژمان منتظری بعید به نظر می‌رسد اما امکان تغییر تیم سایرین کم نیست.

مسعود شجاعی یک سال دیگر با لاس‌پالماس قرارداد دارد که در فصل قبل در دقیقه 90 از صعود به لالیگا بازماند. لاس‌پالماس از عملکرد فصل قبل مسعود رضایت دارد اما شجاعی در مقطعی اعلام کرده بود که می‌توانست انتخاب بهتری داشته باشد و همین موضوع جابه‌جایی او را محتمل نشان می‌دهد.

شاید ملی‌پوش ایرانی که بیشترین پیشنهادات را برای فصل آتی داشته باشد، دژاگه باشد. اشکان یک فصل دیگر با فولام قرارداد دارد اما سقوط این تیم امکان جدایی او را فراهم کرده است. تاکنون از اورتون،‌ هرتابرلین و هانوفر به عنوان تیم‌های خواهان دژاگه نام برده شده اما مقصد بعدی او تیمی است که 3 میلیون یورو برای رضایتنامه او بپردازد.

علیرضا جهانبخش ستاره فصل اخیر NEC بود و دو سال دیگر با این تیم قرارداد دارد اما سقوط NEC این تیم را با چنان بحرانی مواجه کرده که شاید نتواند از یک میلیون یورو مبلغ رضایتنامه علیرضا چشم‌پوشی کند.

جواد نکونام سال گذشته پیش از پایان فصل از الکویت جدا شد بنابراین بعید است به این تیم بازگردد اما گفته می‌شود در صورت عدم بازگشت به ایران، جواد در آن سوی آب‌های خلیج ‌فارس بازی خواهد کرد.

علیرضا حقیقی 3 بازی در جام جهانی انجام داده، حضور قرضی‌اش در تیم پرتغالی پایان یافته و در صورتی که این فصل هم روبین‌کازان او را نخواهد، می‌تواند باز هم به صورت قرضی به تیم اروپایی دیگری بپیوندد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره وضعیت لژیونرهای ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «وضعیت لژیونرهای ایران» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید