مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  54644 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
در قرنطینه استارتاپ های تناسب اندام کنارمان هستند!

در قرنطینه استارتاپ های تناسب اندام کنارمان هستند!

 در روز چقدر ورزش میکنید؟ آیا اصلا تابحال به فکر تناسب اندام و داشتن برنامه ی ورزشی بوده اید؟
زمان مطالعه: 1 دقیقه

استارتاپ تناسب اندام

در روز چقدر ورزش میکنید؟ آیا اصلا تابحال به فکر تناسب اندام و داشتن برنامه ی ورزشی بوده اید؟ طبعاً قبل از کرونا بیشتر ما ها حداقل هر هفته باشگاه میرفتیم و برنامه ای متناسب داشتیم که مربی مان مختص خود ما و فقط خودمان به ما میداد. اما حالا با وجود پاندمی کرونا همه ی باشگاه ها بطور قانونی تعطیل شده اند و ما هم بین ایمنی درمقابل کرونا و تناسب اندام قطعا ایمنی درمقابل کرونا را انتخاب میکنیم. اما مگر میشود ورزش و نرمش روزانه را کنار گذاشت؟ خصوصاً بدنساز ها که باید دایماً مشغول ورزش باشند، قطعاً نیاز به برنامه ای پویا و صحیح خواهند داشت.
ببینید، خیلی از مربیان با تجربه ای که در باشگاه ها شخصاً ملاقات میکردید، اکنون در اپلیکیشن های ورزشی هم مشاوره میدهند و هم برنامه ی ورزشی متناسب با خود شما. بسیاری از این برنامه های تناسب اندام را به راحتی هم میتوانید در اینترنت بیابید، اما اینکه مناسب شخص شما باشد یا نه اصلا قابل تضمین نیست. بنابراین بهترین و تنها سنگر ما در این حوزه، همین اپلیکیشن های تناسب اندام و برنامه های ورزشی متناسب با خودمان است. چرا که با توجه به وضعیت حاکم، برگشتن به باشگاه ها فعلاً عملی بسیار پرمخاطره است.

از میز کار خود بلند میشوید و فکر میکنید که در خانه تحرک زیادی ندارید، ناگهان تصمیم میگیرید به پیاده روی بروید و هرچند که نکات و تمهیدات بهداشتی هم رعایت کنید، باز هم ورزش با استرس کرونا اصلا نمی ارزد! پس سریع چند کلیک ساده میکنیم، در اینترنت و در آسمونی دنبال این استارتاپ های ورزش میگردیم و در سلامت و ایمنی کامل در خانه هرقدر که بخواهیم ورزش میکنیم. آیا معقول تر و بهتر نیست؟
بهترین برنامه های مربوط به این حوزه را همینجا پیدا میکنید و درصورت لزوم حتی تجهیزات ورزشی هم میتوانید از همین برنامه ها خریداری بفرمایید. اگر هم قبل از کرونا به باشگاه نمیرفتید، همین حالا که با دست زیر چانه تان این مطلب را خواندید و حوصله تان در خانه سر رفته، میتوانید با کمترین هزینه (و حتی هیچ هزینه ای!) شروع کنید؛ چراکه در آخر خواهید دید که هم در روحیه تان تاثیر خواهد داشت و هم در سلامت جسمی تان.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره در قرنطینه استارتاپ های تناسب اندام کنارمان هستند! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «در قرنطینه استارتاپ های تناسب اندام کنارمان هستند!» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید