کد مطلب: 54663 درج نظر
استارتاپ هایی که حمایت از حیوانات را میسر میکنند

استارتاپ هایی که حمایت از حیوانات را میسر میکنند

استارتاپ هایی که در اسرع وقت به کمک حیوان خانگی شما میشتابند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

استارتاپ حمایت از حیوانات

آسمونی بعد از معرفی استارتاپ های مربوط به تناسب اندام و تعمیرات موبایل و خرید خوراکی و ... حالا قصد دارد باعث دیده شدن تمام استارتاپ های خدمات حیوانات شود! خب مطمئناً انتظار بزرگی نیست که برای حیوانات خانگی (و حتی غیرخانگی) هم استارتاپ وجود داشته باشد. اگرچه در کشورهای دیگر تعداد بسیاری استارتاپ برای حیوانات وجود دارد و مجرب تر هستند؛ اما خبر خوب این است که امروزه در ایران هم چند استارتاپ حیوانات با سرویس دهی شبانه روزی و کامل از سال 95 شروع به کار کرده اند. اگر دنبال چنین استارتاپ هایی هستید یا به تازگی یکی را ساخته اید یا ایده ای دارید ولی هنوز دیده نشده اید، اینجا، کنار ما، آسمونی، همین امروز خودتان را معرفی کنید تا سریع تر دنیای حیوانات را زیبا کنیم.

حیوان خانگی دارید؟
محال است حیوان خانگی (یا همان پت) داشته باشید و جانتان به آن بسته نباشد!
چندبار شده است که در خانه نشسته باشید و ناگهان ساعت 3 صبح حس کنید سگ خانگی تان ناخوش است و سعی دارد چیزی را به شما بگوید؟ یا در ازای تربیت موثر، به فکر خریدن اسباب بازی و جایزه برای طوطی خود بیوفتید؟ یا حتی وسط خانه تکانی سوالاتی از قبیل "آیا گربه ام ماهی عیدم را خواهد خورد؟" به ذهنتان برسد؟ امروز که قرنطینه خانگی شده ایم، تمام سرگرمی و هم و غم ما حیوانات خانگی مان هستند و حتی ممکن است به خاطر کرونا اجباراً آنها را هم قرنطینه کرده باشیم که موجب افسردگی و بدخلقی حیوان میشود!در دنیای حیوانات سوالات و ابهامات بسیاری وجود دارد؛ چراکه نمیتوانند به زبان ما صحبت کنند و خواسته ها و مشکلاتشان را بیان کنند، اما به زبان خودشان میتوانند. این زبان را فقط وت ها (دامپزشکان) متوجه میشوند چراکه علمش را آموخته اند. اما دسترسی به آنها همیشه راحت و کم هزینه نبوده است...

دقیقا همان لحظه ای که سگتان پاهایش را به طور غیرمعمول حرکت میدهد یا گربه تان مایل به غذا خوردن نیست یک راه حل دارید: سر زدن به اینترنت! اما آیا واقعا به تمام جوابهایی که یافت میشود میتوان اتکا کرد؟ اگر بتوانیم اینگونه موضوع را حل کنیم که بسیار عالیست اما اگر اشتباه کنیم چه میشود؟ در چنین موضوعات حساسی همیشه میتوانیم با یک دامپزشک مجرب در ارتباط باشیم. چطور؟ به شما خواهیم گفت!

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «استارتاپ هایی که حمایت از حیوانات را میسر میکنند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 8 = ?