کد مطلب:  26389 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شروع تحقیقات آرسنال درباره آشوب هواداران کلن

شروع تحقیقات آرسنال درباره آشوب هواداران کلن

باشگاه آرسنال، تحقیقات خود را درباره آشوب و هرج و مرج هواداران کلن در دیدار شب گذشته آرسنال مقابل این تیم...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شروع تحقیقات آرسنال درباره آشوب هواداران کلن
شروع تحقیقات آرسنال درباره آشوب هواداران کلن

باشگاه آرسنال، تحقیقات خود را درباره آشوب و هرج و مرج هواداران کلن در دیدار شب گذشته آرسنال مقابل این تیم در لیگ اروپا آغاز کرد.

به گزارش آسموین، در حالی که تنها 3 هزار صندلی در اختیار هواداران کلن قرار گرفته بود، حدود 20 هزار هوادار برای این دیدار از آلمان به انگلیس سفر کرده بودند. طبق قوانین مشخص بود که چه تعداد هوادار می‌توانند در ورزشگاه حضور داشته باشند ولی هزاران هوادار بدون بلیت به لندن سفر کرده بودند و همین موضوع باعث اختلال در ورود هواداران به ورزشگاه شده بود.

بعضی از هواداران کلن، با عبور از موانع و نرده ها، در بین هواداران آرسنال نشسته بودند و کنترل آنها برای پلیس تقریبا غیرممکن شده بود. در حالی که انتظار می‌رفت برگزاری بازی منتفی شود، در نهایت بازی برگزار شد و آرسنال موفق شد 3-1 حریف را شکست دهد.

حال باشگاه آرسنال تحقیقات کامل خود را درباره حوادث شب گذشته و هرج و مرجی که هواداران کلن ایجاد کردند آغاز کرده است. در بیانیه باشگاه آمده:

پس از اتفاقات شب گذشته دیدار لیگ اروپا مقابل کلن، قصد داریم اعلام کنیم که امنیت هواداران همیشه اولویت اصلی ما بوده و تمام تصمیمات لازم در این رابطه اخذ شده است. ما همکاری لازم را با پلیس و مسئولین یوفا انجام دادیم و تمام تلاش خود را برای ممنوعیت فروش بلیت به هواداران تیم مهمان انجام دادیم.
3 هزار هوادار کلن به صورت قانونی در ورزشگاه حضور یافتند ولی به وضوح مشخص بود که تعداد بسیار بیشتری در شهر حضور داشتند و در خارج ورزشگاه پیش از شروع بازی، هرج و مرج زیادی ایجاد کردند.خیلی از بلیت ها توسط بازار سیاه فروخته شد که بسیار نگران کننده است. باشگاه آرسنال تحقیقات کامل خود در این رابطه را آغاز می‌کند و نتایج را در آینده اعلام خواهد کرد.

منبع: varzesh3

: برای دریافت مشاوره درباره شروع تحقیقات آرسنال درباره آشوب هواداران کلن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شروع تحقیقات آرسنال درباره آشوب هواداران کلن» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید