کد مطلب:  11540  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جاسوس‌های رختکن مشخص هستند!

جاسوس‌های رختکن مشخص هستند!

1394/06/22به گزارش آسمونی به نقل از خبر اسپورت، در هفته قبل یک جریانی به راه افتاد که گفته شد ماجرای رسانه‌ای شدن...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
locker-room-spy
locker-room-spy

1394/06/22

به گزارش آسمونی به نقل از خبر اسپورت، در هفته قبل یک جریانی به راه افتاد که گفته شد ماجرای رسانه‌ای شدن اعتصاب بازیکنان پرسپولیس توسط یک بازیکن، به‌دست رسانه‌ها رسیده وگرنه خبرنگاران اصلاً از این موضوع مطلع نمی‌شدند.

این در حالی است که خبرنگاران در حوزه پرسپولیس، همواره یک قدم جلوتر از مدیریت کنونی باشگاه هستند و روند انتشار اخبار از سمت خبرنگاران به سمت مدیریت روانه است و برعکس این مسئله، کمتر رخ داده. به عنوان مثال ماجرای کمک 3 میلیاردی صندوق حمایت از پیشکسوتان به باشگاه پرسپولیس بارها از سوی مدیریت کنونی باشگاه تکذیب شد اما خبرنگاران که بابت این اتفاق مطمئن بودند، کار را به جایی رساندند که سرپرست باشگاه پرسپولیس در برنامه 90 رسماً اعلام کرد 3 میلیارد تومان وام گرفته است.

ماجراهای دیگری از این دست نیز وجود داشته، به عنوان مثال لو رفتن قضیه اجاره سه ساله باشگاه پرسپولیس به یک بنگاه اقتصادی قدرتمند یا داستان نارضایتی یکی از معاونان وزیر از عملکرد طاهری و قصد او برای برکناری سرپرست باشگاه که البته با یک تماس تلفنی «وتو» شد. تک‌تک این ماجراها را طی روزهای گذشته در روزنامه خبرورزشی خواندید اما داستان جاسوس‌بازی در رختکن تیم هم در نوع خود جالب است.

مدیران باشگاه حالا یکی از بازیکنان را منبع درز خبر به رسانه‌ها می‌دانند و می‌خواهند با او برخورد جدی صورت دهند. این در حالی است که بازیکنان دیگر از شنیدن این خبر متعجب شده‌اند. آنها هر روز که به محل تمرین می‌روند، حتی اگر تمرینات تیم پشت درهای بسته باشد، با حضور پرتعداد خبرنگاران مواجه می‌شوند و این موضوع، به اهمیت نام پرسپولیس و نه مدیران این باشگاه و یا بازیکنانش برمی‌گردد.

پرسپولیسی‌ها وقتی ماجرای جاسوس‌بازی را متوجه شدند، عصبانی شده و به یاد اتفاقات دیگر افتادند. یکی از بازیکنان شب قبل از بازی با پیکان در جام حذفی، در جمع دیگران گفت: «بین ما جاسوس نیست، اتفاقاً جاسوس‌های رختکن کاملاً مشخص هستند. آنهایی که در داخل تیم، افرادی را به کار گرفته‌اند تا حرف‌های بازیکنان را از اتاق ماساژ گرفته تا قبل و بعد از هر بازی، حتی از روی نیمکت به گوش مدیران باشگاه برسانند. داخل تیم و بین بازیکنان، جاسوس نداریم. اگر مدیریت باشگاه به دنبال جاسوس است، جای دیگری باید دنبال این افراد بگردد.»

: برای دریافت مشاوره درباره جاسوس‌های رختکن مشخص هستند! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «جاسوس‌های رختکن مشخص هستند!» در کادر زیر بنویسید :

4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید