کد مطلب: 37410 درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اسپانیا 2 - 3 انگلیس ؛ همان آش و همان کاسه !

اسپانیا 2 - 3 انگلیس ؛ همان آش و همان کاسه !

بازی دو تیم انگلیس و اسپانیا شب گذشته در ورزشگاه بنیتو ویلامارین برگزار شد که در نهایت با برد تیم مهمان به...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]
بازی دو تیم انگلیس و اسپانیا شب گذشته در ورزشگاه بنیتو ویلامارین برگزار شد که در نهایت با برد تیم مهمان به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم انگلیس و اسپانیا در چارچوب رقابت های لیگ ملت های اروپا شب گذشته برگزار شد که تیم اسپانیا در خانه مغلوب انگلیس شد .

نیمه اول

در نیمه اول تیم اسپانیا با یک بازی برتر سعی در حملات داشت ولی تیم انگلستان بیشتر چشم به ضد حملات دوخته بود . اولین موقعیت بازی در دقیقه 4 و روی ارسال زمینی کرنر توسط ایسکو انجام گرفت . پاس او در نهایت به تیاگو الکانتارا رسید و شوت این بازیکن بعد از برخورد به مدافع پیش رو به طرز خطرناکی به کرنر رفت . ضربه کرنر به روی دروازه بعد از برخورد به سائول نیگوئز به مارکوس آلونسو رسید ولی این بازیکن نتوانست دروازه را بازکند .

گل اول استرلینگ برای انگلیس

گل اول بازی در دقیقه 16 و برای تیم انگلیس به ثمر رسید . روی یک ضد حمله و فرار استرلینگ از سمت راست و پر کردن خط آفساید توسط بازیکنان اسپانیا ، رشفورد توپ را به استرلینگ رساند و او هم با ید ضربه دقیق توپ را به قعر دروازه فرستاد .

گل دوم در دقیقه 29 و باز هم روی ضدحمله به ثمر رسید . بعد از ارسال توپ از سمت راست توسط بازیکنان اسپانیا به روی دروازه و حرکت آکروباتیک آسنسیو که به سرانجام نرسید ، توپ برگشتی به کین رسید و با پاسی برای رشفورد او را پا به توپ کرد . رشفورد نیز با یک ضربه دقیق دروازه اسپانیا را برای بار دوم باز کرد تا نتیجه 2 بر صفر شود .

گل دوم انگلیس توسط رشفورد

گل سوم بازی در دقیقه 38 به ثمر رسید . دفاع فاجعه بار تیم اسپانیا و خط حمله سریع تیم انگلستان دلایل گل زدن های این تیم بود . جای گیری اشتباه بازیکنان اسپانیا و فرار عالی هری کین فرصت را برای ارسال بارکلی فراهم کرد و این بازیکن با پاس توی عمق توپ را به کین سپرد و کین نیز با یک پاس عرضی توپ را در اختیار رحیم استرلیگ قرار داد تا او به راحتی دروازه را باز کند .

بازی در نیمه اول با نتیجه 3 بر صفر به پایان رسید .

نیمه دوم

در نیمه دوم با حضور پاکو الکاسر بار حملات تیم اسپانیا سنگین تر شد . در دقیقه 50 بازی تیم اسپانیا تا کم کردن اختلاف هم پیش رفت ولی ضربه آسنسیو از داخل محوطه جریمه با برخورد به مدافع پیش روی به طرز خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت .

گل اول اسپانیا توسط پاکو الکاسر

در دقیقه 59 روی ارسال کرنر از سمت راست برای تیم اسپانیا ، این تیم به گل اول خود رسید . ارسال توپ بر روی تیر اول و ضربه سر فوق العاده پاکو الکاسر به توپ باعث شد تا توپ از بالای سر پیکفورد به گل تبدیل شود و تیم اسپانیا امیدوارتر شود .

در دقیقه 63 روی تعلل پیکفورد و حرکت عالی رودریگو این بازیکن پس از بدست آوردن توپ میتوانست دروازه خالی را باز کند که روی یک حرکت بحث برانگیز پیکفورد با یک تکل توپ را راهی کرنر کرد .

در دقیقه 85 تیم اسپانیا میتوانست اختلاف را به حداقل برساند ولی ضربه الکاسر در حین ورود به دروازه به تیاگو برخورد کرد و برگشت داده شد .  در دقیقه 96 نیز سانتر آسنسیو بر روی دروازه به مارکوس آلونسو رسید که ضربه سر این بایکن به تیرک دروازه برخورد کرد و به گل تبدیل نشد .

گل دوم اسپانیا توسط راموس

در دقیقه 97 بالاخره دروازه انگلستان برای بار دوم باز شد . روی سانتر عالی و دقیق سبایوس بر روی دروازه و ضربه سر شیرجه ای راموس ، دروازه پیکفورد باز شد تا بازی 3 بر 2 شود . داور مسابقه دقیقا بعد از زدن این گل بازی را خاتمه داد تا در نهایت تیم انگلیس پیروز این رقابت باشد .

تیم اسپانیا که عملکرد درخشانی در جام جهانی نداشت بعد از پیروزی پرگل 6 بر صفر برابر کرواسی در چارچوب همین رقابت ها ، همه را به بازگشت شکوهمندانه این تیم امیدوار کرد ولی با شیوه بازی دیشب این تیم دیده شد که تیم انریکه نیز همانند تیم هیرو از خط دفاعی در حال صدمه خوردن است و همان آش است و همان کاسه !

اختصاصی آسمونی 

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «اسپانیا 2 - 3 انگلیس ؛ همان آش و همان کاسه !»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 9 = ?