کد مطلب:  46445 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پلی استیشن 5 و قیمت باورنکردنی آن

پلی استیشن 5 و قیمت باورنکردنی آن

پلی استیشن 5، کنسول جدید سونی، در سوئد با قیمت بالایی پیشفروش شد. قیمت این کنسول از قیمتی که برآورد شده بود بسیار بیشتر است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پلی استیشن 5 سونی
پلی استیشن 5 سونی

پلی استیشن 5 سونی یک سایت سوئدی پیشفروش پلی استیشن 5 را شروع کرد و قیمت آن را چیزی حدود 1000 دلار در نظر گرفت. با توجه به این پلی استیشن 5 سونی گرانترین کنسول بازی در دنیا خواهد بود. پیشتر متخصصان قیمت این کنسول بازی را در حدود 500 دلار تخمین زده بودند. پیش‌بینی شده بود که سونی در سال اول حدود 6 میلیون دستگاه و در سال دوم 15 میلیون دستگاه را به فروش برساند. باید دید تا خود شرکت با چه قیمتی این محصول خود را عرضه می‌کند.

Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 5

Sony PlayStation 5 تا به اینجا حدس‌هایی درمورد مشخصات این کنسول زده شده. گمان می‌رود که  این کنسول از پردازشگر 8 هسته به همراه ریزتراشه‌های 7نانومتری Zen 2 بهره ببرد. همچنین این دستگاه از یک پردازشگر گرافیکی قدرتمند با توانایی ردیابی اشعه (Ray Tracing) برخوردار است. انتظار می‌رود که این کنسول به همراه یک هارد SSD با کارایی بالا عرضه شود و یک تجربه خیلی خوب برای گیمرها باشد. جدا از تمام این مسائل این کنسول می‌تواند یک رقیب جدی برای نسل جدید Xboxهای Microsoft ،که به آناکوندا معروف است، نیز باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره پلی استیشن 5 و قیمت باورنکردنی آن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پلی استیشن 5 و قیمت باورنکردنی آن» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید