کد مطلب:  21211 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سلطانی‌فر: این روزها ترامپ به ایجاد وحدت بین مردم ایران کمک می‌کند

سلطانی‌فر: این روزها ترامپ به ایجاد وحدت بین مردم ایران کمک می‌کند

به‌گزارش آسمونی، منطقه همدان، مسعود سلطانی‌فر، شامگاه پنجشنبه، 21 بهمن در شورای اداری استان همدان، با بیان...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به‌گزارش آسمونی، منطقه همدان، مسعود سلطانی‌فر، شامگاه پنجشنبه، 21 بهمن در شورای اداری استان همدان، با بیان اینکه معمار کبیر انقلاب در کشور ما نظامی را به نام مردم‌سالاری دینی ساماندهی کردند، اظهار کرد: هیچکس باور نمی‌کرد در سایه حکومت دینی بتوان حقوق شناخته شده امروز را رعایت کرد و حاکمیت مردم از طریق مجلس و دیگر نهادهای نظارتی را تحقق بخشیم.

سلطانی‌فر: این روزها ترامپ به ایجاد وحدت بین مردم ایران کمک می‌کند
سلطانی‌فر: این روزها ترامپ به ایجاد وحدت بین مردم ایران کمک می‌کند

وی با بیان اینکه کسی باور نمی‌کرد بتوانیم مشارکت مردم را محقق کنیم و بشود انتخابات مختلف برگزار کرد، افزود: ساز و کار مشارکت و حضور مردم به نحوی در اشل و تراز نظام‌های مترقی و توسعه‌یافته سیاسی دنیا در قانون ما کاملا پیش‌بینی شده است.

سلطانی‌فر خاطرنشان کرد: در انقلاب ما نظریه‌های مختلفی مطرح شد اما ما هیچگاه اهداف ایدئولوژیک خود را در برنامه‌ریزی خود فراموش نکردیم به طوری‌که به عنوان یک اصل بوده است.

وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد: در کشور ایران طوری برنامه‌ریزی شده که ملاحظات فرهنگی، مذهبی و دینی را بتوانیم به عنوان یک اصل داشته باشیم و امروز نیز همان شرایط بوده و فرقی نکرده است.

وی اظهار کرد: سال گذشته در سفر فرانسه در نخستین نشست مشترک رئیس‌جمهور فرانسه گفته شد، ما در 1+5 در خصوص اصل حمله به ایران اختلافی نبود بلکه در زمان حمله اختلاف داشتیم و زمانی‌که دولت شما به روی کار آمد تعدادی از کشورها گفتند که این دولت، دولتی است که امکان مذاکره با آن وجود دارد بنابراین قبل از تهاجم به آن فرصتی بدهیم.

سلطانی فر افزود: این روزها ترامپ به ایجاد وحدت بین مردم ایران کمک می‌کند چرا که مردم نشان دادند هرجا تهدید خارجی باشد اختلافات داخلی را کنار می‌گذارند تا مقابل تهدید خارجی بایستیم.

وی با تأکید بر این‌که یقین داریم پشت حرف‌های ترامپ هیچ خبری نیست، ادامه داد: یقین داریم که هیچ اقدامی علیه ما نمی‌تواند انجام بگیرد چرا که در طول 8 سال جنگ قدرت نظامی خود را به رخ دنیا کشیدیم و با انتخاب یک دکترین صحیح نظامی و توانمند کردن خود به لحاظ تجهیزات نظامی همه همسایگان و قدرت‌های بزرگ را زمانی که فکر حمله داشته باشد به تامل وامی‌داریم.

وزیر ورزش با اشاره به افتخارات نظام بعد از 38 سال، تصریح کرد: در دوره 30 ماه مذاکرات در کنار این بدعهدی‌ها گشایش‌هایی هم بوده است به‌طوری‌که 270 بانک همکاری خود را با نظام مالی ما آغاز کرده‌اند.

 وی به سخن رئیس جمهور آمریکا که می‌گوید برجام بدترین توافق است اشاره کرد و افزود: برجامی که آنها منتقد هستند حتما امتیازاتی برای ما داشته و گشایشی ایجاد کرده است که این آقا اعتراض داشته است.

سلطانی‌فر تأکید کرد: از دید حفظ منافع آمریکا برجام بدترین توافق است اما ما باید پای این عهد بایستیم چراکه ما با جامعه بین‌الملل توافق کرده‌ایم نه با آمریکا.

وی با اشاره به وحدت و هماهنگی موجود در سطح استان همدان، عنوان کرد: وحدت و هماهنگی زیرساخت توسعه استان بوده و آنچه به توسعه استان سرعت می‌دهد همین وحدت و هماهنگی است و باید قدر آن را دانست.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: یک مشاور مطلع خارجی اقتصاد ایران را بررسی کرد، نظرش این بود که ایران بعد از اجرای برجام و برطرف شدن سایه جنگ ظرفیت اقتصادی ایران به گونه‌ای است که در 20 سال آینده امکان ایجاد 1000 میلیارد دلار ارزش افزوده در تولید ناخالص ملی و ایجاد 9 میلیون شغل وجود دارد که نشان می‌دهد آینده کشور بسیار روشن است.

سلطانی‌فر با تأکید بر این‌که جوانان ظرفیت ارزشمند و موتور محرک اقتصادی اجتماعی کشور هستند، تصریح کرد: جوانان را  فرصت طلایی برای فرایند توسعه می‌بینیم و باید هرچه سریع‌تر از این ظرفیت استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره سلطانی‌فر: این روزها ترامپ به ایجاد وحدت بین مردم ایران کمک می‌کند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «سلطانی‌فر: این روزها ترامپ به ایجاد وحدت بین مردم ایران کمک می‌کند» در کادر زیر بنویسید :

6 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید