کد مطلب:  39134 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برنامه اسنپ چت

برنامه اسنپ چت

اسنپ چت یک اپلیکیشن ارسال و دریافت تصاویر مخصوص سکوی تلفن همراه از شرکت اسنپ‌اینک می‌باشد که توسط ایوان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

برنامه اسنپ چت چیست؟

اسنپ چت یک اپلیکیشن ارسال و دریافت تصاویر مخصوص سکوی تلفن همراه از شرکت اسنپ‌اینک می‌باشد که توسط ایوان اشپیگل و بابی مورفی از دانشجویان دانشگاه استنفورد بنیانگذاری و توسعه داده شده‌است. آسمونی در این بخش به معرفی برنامه اسنپ چت می پردازد.

دانلود برنامه اسنپ چت

با استفاده برنامه اسنپ‌چت کاربران می‌توانند عکس گرفته یا ویدئو ضبط کنند و سپس به آنها متون یا نقاشی اضافه و آنها را به لیستی از دریافت کنندگان مشخص شده ارسال کنند. این تصاویر و ویدئوها اصطلاحاً اسنپ نامیده می‌شوند. کاربران می‌توانند یک محدوده زمانی را مشخص نمایند که فقط در طی آن، دریافت کنندگان می‌توانند تصاویر را مشاهده کنند. پس از به پایان رسیدن این محدوده زمانی، این تصاویر از دید دریافت کنندگان مخفی شده و از سرورهای اسنپ چت نیز حذف می‌شوند. از ماه نوامبر 2013 این محدوده زمانی می‌تواند بین 1 تا 10 ثانیه انتخاب شود.

در اواخر سال 2015 میلادی اسنپ چت بالاترین طبقه یکی از برج‌های بلوار Abbot Kinney در ونیز، لس‌آنجلس را با قراردادی 5 ساله با مبلغ 25 هزار دلار در ماه به تصاحب خود درآورد.

تأثیر برنامه اسنپ چت بر سلامت روان

نتایج تازه‌ترین پژوهش در انجمن سلطنتی بریتانیا نشان می‌دهند که اسنپ‌چت، پس از اینستاگرام بیشترین تأثیر منفی بر سلامت کودکان را دارد.

توسعه دهندگان اصلی برنامه اسنپ چت

1- دنیل اسمیت
2- لئو نوح کتز
3- دیوید کراویتز
4- بابی مورفی
5- ایوان اشپیگل

: برای دریافت مشاوره درباره برنامه اسنپ چت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برنامه اسنپ چت» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید