شنبه 10 خرداد 1399
کد مطلب: 53606 درج نظر
رئس جمهور: وضعیت الان سخت‌تر از دوران اسفند و فروردین است
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئیس‌جمهور گفت: در طول این مدت مردم ما عشق به امام و پیروی از راه و مسیر امام را ادامه دادند و خلف صالح ایشان همان پرچم را با همان صلابت بر دوش نگاه داشته است ودر برابر انواع توطئه‌ها ملت ایران ایستادگی کردند.
وضعیت الان سخت‌تر از دوران اسفند و فروردین است - situation is more difficult now than in Esfand and Farvardin وضعیت الان سخت‌تر از دوران اسفند و فروردین است - situation is more difficult now than in Esfand and Farvardin

به گزارش آسمونی : حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور امروز در جلسه ستاد کلی مبارزه با با بیان اینکه هفته جاری را باید به نام هفته امام راحل نامگذاری کنیم، گفت: امام راحل 16 سال رهبری یک ملت بزرگ را از سال 41 تا سال 57 بر عهده گرفت. ایشان در این رهبری ملت ایران را به پیروزی رساند.وی افزود: نهضت‌ها و انقلاب‌هایی بوده اما اینکه یک نهضت و انقلاب به طور کامل به پیروزی برسد کار خیلی سختی است و در تاریخ کم دیدیم یا در در سده‌های اخیر کمتر مشاهده شده است، امام امام این کا را کرد. کار دوم امام این بود که در برابر یک تجاوزی که به کشور انجام گرفته بود و تمامیت ارضی و استقلال کشور در خطر بود، در 8 سال دفاع مقدس امام یک دفاع پیچیده سخت 8 ساله آن هم نه در برابر عراق تقریبا در برابر همه قدرت‌های جهانی توانست آن را رهبری کند و به پیروزی برساند و این مسئله دوم بود.

رئیس‌جمهور گفت:  مسئله سوم این بود که امام حکومت اسلامی را تشکیل داد. در طول این مدت مردم ما عشق به امام و پیروی از راه و مسیر امام را ادامه دادند و خلف صالح ایشان همان پرچم را با همان صلابت بر دوش نگاه داشته است ودر برابر انواع توطئه‌ها ملت ایران ایستادگی کردند.

روحانی با اشاره به وضعیت سلامت کشور گفت: برای یک مدت طولانی باید سبک گذشته زندگی را ترک کنیم. اینکه وزیر بهداشت ابراز نگرانی کردند و می‌گویند در برخی جاها سبک عادی برگشته است اشتباهی است که سلامت کشور ما را در معرض خطر قرا می‌دهد. ما مثل گذشته که 20 نفره دور هم جمع شوند و تعریف کنند و گل بگویند و گل بشنوند باید برای یک مدتی ماه‌ها ترک کنیم. اجتماعات باید با فاصله باشد. اگر کسی به این ویروس مبتلا شد باید به او بگوییم در خانه یا در نگاهتگاه و یا بیمارستانی خود را قرنطینه کند و این این دوران سخت‌تری از دوران اسفند و فروردین است.

ثبت نظر درباره «رئس جمهور: وضعیت الان سخت‌تر از دوران اسفند و فروردین است»

برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید


ورود به سایت