کد مطلب: 35004 درج نظر
بیوگرافی سینا سهیلی ( سینا مهراد ) بازیگر نقش حامد در سریال پدر و آقازاده

بیوگرافی سینا سهیلی ( سینا مهراد ) بازیگر نقش حامد در سریال پدر و آقازاده

سینا فرزند کارگردان مشهور، سعید سهیلی است و یک برادر به اسم ساعد سهیلی و یک خواهر به اسم صبا سهیلی دارد. هر سه فرزند سعید سهیلی به کار بازیگری مشغول هستند.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سینا سهیلی با نام هنری سینا مهراد، بازیگر نقش حامد در سریال پدر و آقازاده است که در خانواده ای هنری متولد شد با آسمونی همراه باشید تا با این بازیگر جوان بیشتر آشنا شوید.

سینا مهراد در سریال آقازاده:

سینا مهراد در سریال آقازاده، ادامه ی نقش او در سریال پدر است.

سریال «آقازاده» در ژانر درام اجتماعی و سیاسی، داستان یک آقازاده به نام نیما بحری (امیر آقایی) است که تخلفات اقتصادی مرتکب شده و یک مأمور به نام حامد تهرانی (سینا مهراد) که او هم یک آقازاده است، البته با خصوصیاتی کاملاً مخالف، تلاش می‌کند تا دست نیما را رو کند.

بیوگرافی سینا سهیلی (سینا مهراد):

سینا سهیلی با نام هنری سینا مهراد در 12 آذرماه سال 1370 در شهر تهران در یک خانواده پنج نفره و هنرمند متولد شد.

سینا فرزند کارگردان مشهور، سعید سهیلی است و یک برادر به اسم ساعد سهیلی و یک خواهر به اسم صبا سهیلی دارد. هر سه فرزند سعید سهیلی به کار بازیگری مشغول هستند.

سینا مهراد از کودکی بازیگری را تجربه کرده است و برای اولین بار در 4 سالگی در فیلم مردی شبیه باران در کنار ابوالفضل پورعرب به ایفای نقش پرداخته است.

سینا مهراد همچنین در شب برهنه ساخته پدرش نیز به ایفای نقش پرداخته و در این فیلم همبازی شادمهر عقیلی بوده است.

سینا و پدرش سعید سهیلی

سینا پیش از این در کنار پدرش در چند پروژه به عنوان دستیار حضور داشته است و اولین تجربه بازیگر و حضورش در تلویزیون نیز با سریال سایه بان به کارگردانی برادران محمودی اتفاق افتاد و با این مجموعه بازیگری را شروع نمود.

سینا مهراد در سریال پدر:

سینا مهراد در سال 97 با حضور در سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی به عنوان یکی از اصلی ترین نقش های این مجموعه حضور داشت.

وی در این سریال نقش پسری به نام حامد ( فرزند حاج علی با بازی مهدی سلطانی) را ایفا نمود.

توضیحات سینا مهراد در سریال پدر:

سینا مهراد از خصوصیات نقش حامد در سریال پدر گفته: حامد از لحاظ پایه و درون خیلی به من نزدیک است، چون من هم در خانواده ای مذهبی بزرگ شده و زندگی می کنم اما او شیطنتی را که من دارم ندارد. حامد آدم خیلی آرامی است که سرش به کار خودش گرم است، زندگی اش را پیش می برد و به کسی کاری ندارد.

شخصیت مادرم در سریال که خانم زنگنه ایفای آن را برعهده دارند، خیلی به مادر خودم شبیه است. حتی قربان صدقه رفتن ها و نگاه کردن های او به حامد نیز مثل رابطه مادرم با من است. آقای مهدی سلطانی هم که نقش پدرم را بازی می کنند، دکتر و استاد دانشگاه هستند و من که هیچوقت برخوردی با او نداشتم، یکی از آرزوهایم بازی کنار ایشان بود. حرف زدن معمولی آقای سلطانی سر صحنه برای من به منزله کلاس بازیگری است و هر جمله ای را که به من می گویند طلا می گیرم و در ذهنم حفظ می کنم.

وی با اشاره به همبازی بودنش با نیما رئیسی در تله فیلمی که سالها پیش ساخته شده، یادآور شد: آقای مسعود فروتن هم مثل آقای سلطانی استاد هستند و زمان هایی که بیکار هستیم، سعی می کنم به حرفهای بزرگانی که در کنارشان بازی می کنم، گوش بدهم تا هم لذت ببرم و هم از تجربیات آنها استفاده کنم.

سینا و برادرش ساعد سهیلی

سینا در کنار برادرش ساعد و همسر بازیگر او گلوریا هاردی

کودکی سینا و ساعد در کنار جمشید هاشم پور

سینا مهراد و ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا در سریال پدر

 

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان و فعال در بخش‌های مُد و زیبایی، آرایشی و آشپزی
هم‌چنین علاقمند به سریال‌های کره‌ای و اطلاع رسانی در این خصوص داخل آسمونی

ثبت نظر درباره «بیوگرافی سینا سهیلی ( سینا مهراد ) بازیگر نقش حامد در سریال پدر و آقازاده»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 3 = ?