کد مطلب:  47194 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سیامک انصاری و جواد رضویان سریال طنز 90 قسمتی می سازند

سیامک انصاری و جواد رضویان سریال طنز 90 قسمتی می سازند

مدیر شبکه سه سیما برنامه‌های آتی این شبکه را تشریح کرد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سیامک انصاری و جواد رضویان سریال طنز 90 قسمتی می سازند - Siamak Ansari and Javad Razavian make a 90-part comic series
سیامک انصاری و جواد رضویان سریال طنز 90 قسمتی می سازند - Siamak Ansari and Javad Razavian make a 90-part comic series
سیامک انصاری و جواد رضویان سریال طنز 90 قسمتی می سازند - Siamak Ansari and Javad Razavian make a 90-part comic series

به گزارش آسمونی : علی فروغی مدیر شبکه سه سیما در تشریح برنامه‌های آتی این شبکه گفت: افزایش مخاطبان شبکه سه به 62.3 درصد در آخرین نظرسنجی‌های سازمان، نشان از اعتماد بیش از پیش مردم دارد و این اقبال کار ما را سخت‌تر کرده است. همه همکاران ما در شبکه در تلاش هستند تا با طراحی برنامه‌های جدید و جذاب روند رو به رشد مخاطب را حفظ کنند.

وی با بیان اینکه در نیمه دوم سال برنامه‌ها و سریال‌های خوبی برای مخاطبان شبکه طراحی شده، ادامه داد: پس از استقبال بی نظیر مخاطبان از برنامه «عصر جدید»، در حال طراحی و تأمین مقدمات تولید «عصر جدید 2» هستیم؛ در تلاشیم تا ان شاء الله این برنامه به زمستان امسال برسد. طبعاً بعد از نهایی شدن امور، جزئیات دیگر این برنامه نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

فروغی با بیان اینکه در حوزه فیلم و سریال کار‌های خوبی در شبکه برنامه ریزی شده، گفت: پخش مجموعه «ستایش3» آغاز شده و رنگ و لعاب جدیدی به آنتن شبکه داده است.وی افزود: مجموعه «فوق لیسانسه‌ها» در مرحله تصویربرداری است و نگارش فیلمنامه «بانوی عمارت 2» نیز رو به پایان است. ضمن اینکه سریال طنز 90 شبی جدیدی به کارگردانی سیامک انصاری و جواد رضویان نیز در دستور کار قرار دارد.

فروغی در ادامه درباره برنامه‌های دیگر شبکه گفت: برای فصل جدید «ستاره ساز» حدود 300 هزار نفر متقاضی شرکت در برنامه ثبت نام کرده اند که استقبال کم نظیری است و این روزها در حال بررسی، داوری و طراحی‌ فصل دوم این برنامه و رفع موانع مالی آن هستیم.

مدیر شبکه سوم سیما در ادامه گفت: یکی از خلأ‌های شبکه پرداختن به موضوع رونق تولید به عنوان یکی از مسائل مهم کشور بود؛  می‌خواستیم برنامه‌ای طراحی شود که متناسب با مخاطبان شبکه باشد.وی افزود: ثمره تلاش چند ماهه همکاران ما در شبکه، برنامه‌ای سرگرم کننده و مبتنی بر کشف استعداد‌های حوزه تولید است که به زودی از شبکه پخش خواهد شد.

فروغی در ادامه با بیان اینکه تلاش کرده ایم تا مسائل و نیاز‌های فکری مخاطب شبکه سه را بشناسیم و به آن پاسخ دهیم، گفت: از همکارانم در برنامه «بدون توقف» خواسته ام صریح و عالمانه به شبهات جوانان در حوزه مسائل اقتصادی و سیاسی و فرهنگی بپردازند و بازخورد‌های ما از مردم نیز نشان می دهد این نوع پرداختن به مسائل، استقبال قابل توجهی میان مردم داشته است.

او با بیان اینکه در حال بررسی مقدمات برنامه جدید آقای رشیدپور نیز هستیم، گفت: 2-3 برنامه جدید سرگرمی در حال تولید است که به زودی جزئیات بیشتری از آن‌ها اعلام می‌شود.

مدیر شبکه سه در پایان بیان کرد: با توجه به فصل پرشور رقابت‌های ورزشی که در آن قرار داریم و بازی‌های فوتبال لیگ برتر، مسابقات والیبال و از سوی دیگر مسابقات کشتی و تکواندو در حال برگزاری است، شبکه سه به صورت ویژه به پوشش این مسابقات می پردازد.

: برای دریافت مشاوره درباره سیامک انصاری و جواد رضویان سریال طنز 90 قسمتی می سازند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سیامک انصاری و جواد رضویان سریال طنز 90 قسمتی می سازند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید