کد مطلب:  9385 
11 نظر
11 نظر
زمان مطالعه: 10 دقیقه
بهترین مراکز خرید و مجتمع های تجاری در تهران

بهترین مراکز خرید و مجتمع های تجاری در تهران

بسیاری از افراد می خواهند خریدهای مورد نیازشان را از مراکز خرید معتبر تهیه کنند. شهر تهران به دلیل وسعت و البته پرجمعیت بودن آن تعداد زیادی مراکز خرید دارد.
زمان مطالعه: 10 دقیقه

برای خرید انواع پوشاک زنانه، مردانه، بچگانه و کیف و کفش مراکز خریدی وجود دارند که در نوع خود بهترین هستند اما هر کدام از این مراکز از نظر تنوع طراحی، قیمت، سلیقه‌های مختلف و از همه مهم‌تر مسیرهای دسترسی جزو بهترین‌ها به شمار می‌روند. هر کدام از این مراکز از نظر تنوع طراحی، قیمت، سلیقه‌های مختلف و از همه مهم‌تر مسیرهای دسترسی جزو بهترین‌ها به شمار می‌روند. خرید پوشاک با وجود فروشگاه‌ها و مراکز خریدی که هر روز به تعداد آنها اضافه می‌شود، کار بسیار ساده‌ای شده اما خیلی از افراد برای انتخاب یک لباس یا کیف و کفش از فروشگاه‌های نزدیک قانع نمی‌شوند و به مراکز خرید مختلف مراجعه می‌کنند. پورتال آسمونی در این بخش مراکز خرید تهران را به شما عزیزان معرفی می کند که در ادامه می خوانید. از اینکه مثل همیشه آسمونی را همراهی می کنید سپاسگزاریم.

مراکز خرید و مجتمع های تجاری در تهران

مرکز خرید شانزلیزه، عرضه مستقیم پوشاک

مرکز خرید شانزلیزه
مرکز خرید شانزلیزه

در خیابان جمهوری مراکز خرید زیادی وجود دارد که مهم ترین آن ها مرکز خرید شانزلیزه است. اما انتخاب این مرکز به چند دلیل مهم انجام شده است که تنوع لباس‌ها و قیمت‌ها مهم ‌ترین دلیل انتخاب مرکز خرید شانزه‌لیزه می باشد. نزدیکی آن به فروشگاه‌های زیادی که تنها چند قدم با آنجا فاصله دارند نیز دلیل دیگر این انتخاب است. در این مراکز خرید، علاوه بر انواع پوشاک می‌توانید کیف و کفش را هم خریداری کنید. مرکز خرید شانزه‌لیزه علاوه بر داشتن ویژگی‌های ذکر شده محل مناسبی برای انتخاب‌های اقتصادی برای سلیقه‌های گوناگون است. البته مرکز خرید پلاسکو نیز در خیابان جمهوری و چهار راه استانبول قرار داشت که در دی ماه سال 1395 در اثر آتش سوزی فرو ریخت، مرکز خرید پلاسکو جایی برای تمام خانواده‌ها با بودجه‌های متفاوت جهت خرید پوشاک بود. بعضی از فروشگاه‌های این محل، اجناس خود را بدون واسطه و با در نظر گرفتن سود بالا عرضه می‌کنند و این موضوع فرصت خوبی را برای مشتری به وجود می‌آورد.

آدرس و شماره تماس مرکز خرید شانزلیزه

آدرس تهران،انقلاب،خ. رودکی جنوبی،خ. جمهوری اسلامی
تلفن 02166952828
ساعت کاری 10 صبح الی 22
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

بازارچه سنتی ستارخان

بازارچه سنتی ستارخان
بازارچه سنتی ستارخان

وقتی فروشگاه‌های مختلف در این بازارچه در کنار هم فعالیت خود را آغاز کردند هیچ وقت تصور چنین موفقیتی را در ذهن نداشتند. این روز‌ها این بازارچه سنتی از تمام مسیرهای غرب تهران هر روزه مشتری‌های زیادی را در خود دارد. در این بازارچه انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم منزل در دسترس عموم قرار گرفته است. نکته قابل توجه اما تنوع کالا‌ها چه از نظر سلیقه و طراحی و چه از نظر قیمت است. بازارچه سنتی ستارخان کاملا شبیه به یک بازار کوچک در غرب تهران است. انواع لباس‌های تولید داخل و صادراتی در فروشگاه‌های این مرکز خرید عرضه می‌شود و این موضوع مهم‌ترین نکته برای تنوع ایجاد شده است. شلوغ‌ترین ساعات این مرکز خرید عصر به بعد است و بهتر است تا جایی که برایتان ممکن است در این ساعات حتی از نزدیکی این بازارچه گذر نکنید. از مزایای آن میتوان به تنوع راضی‌کننده برای همه مشتری‌ها و قیمت‌های مختلف برای یک کالا در چند فروشگاه اشاره کرد.

آدرس و شماره تماس بازارچه سنتی ستارخان

آدرس خیابان ستارخان , بلوار گلاب , زیر پل یادگار امام
تلفن 02144247606
ساعت کاری شنبه تا جمعه از ساعت 9:00 الی 21:30
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

بازار بزرگ تهران

بازار بزرگ تهران
بازار بزرگ تهران

 خرید از بازار بزرگ همیشه لطف خاص خود را دارد مخصوصا آنکه مرکز خریدهای کوچکی هم زیرمجموعه بازار مشغول فعالیت هستند. اگر از آن دسته افراد هستید که حوصله شلوغی و ترافیک و مخصوصا موتوری‌های این محدوده را دارید می‌توانید این انتخاب را داشته باشید. بین تمام مراکز خرید کوچک و بزرگ خیابان 15 خرداد، مناسب ‌ترین مرکز خرید در این منطقه پاساژ کویتی‌های رضا است. در این مرکز خرید می‌توانید برای سلیقه‌های متفاوت پوشاک مناسبی خریداری کنید. خرید بعضی از اقلام در این پاساژ به صرفه و بعضی دیگر با مناطق دیگر در شهر تفاوتی ندارد. بیشترین دلیل انتخاب این مرکز خرید متمرکز بودن اکثر نیازهای یک خانواده در یک مکان است. در این مکان علاوه بر پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه می‌توانید انواع کیف و کفش را نیز تهیه کنید. همچنین می‌توانید لوازم آرایشی، بهداشتی، زیورآلات و لوازم مخصوص دکوراسیون را در دسترس داشته باشید. از مزایای این بازار میتوان به متمرکز بودن نیازهای خانواده در یک مکان و قیمت‌های برابر با فروشگاه‌های متفرقه اشاره کرد.

آدرس و شماره تماس بازار بزرگ تهران

آدرس تهران،بازار،خ. مولوی،خ. مصطفی خمینی،خ. پانزده خرداد
تلفن 02155597710
ساعت کاری شنبه تا جمعه ، 7:00  صبح تا 19:00
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

مرکز خرید ونک

مرکز خرید ونک
مرکز خرید ونک

میدان ونک یکی از استراتژیک ‌ترین میدان‌های پایتخت است. خیلی از تهرانی‌ها روزانه در این میدان به دلایل مختلف تردد دارند. به همین جهت مراکز خرید زیادی مثل آسمان ونک، آینه ونک و مرکز خرید و بازار ونک در این منطقه گرد هم آمده‌اند اما مناسب‌ترین آنها تنها یک پاساژ است. بهترین مرکز خرید این محدوده از نگاه ما مرکز خرید ونک است. در این مرکز خرید علاوه بر نمایندگی چندین برند معتبر داخلی و خارجی فروشگاه‌های متفرقه زیادی وجود دارد که می‌تواند باب میل خیلی از خانواده‌ها باشد. با اینکه این مرکز خرید در منطقه نسبتا گرانی از شهر واقع شده اما جوابگوی خیلی از خانواده‌ها با بودجه‌های مختلف است. مراکز خرید و فروشگاه‌های دیگری هم در نزدیکی این مکان وجود دارد که می‌تواند انتخاب بعدی شما باشد. از مزایای این مرکز خرید میتوان به تنوع لباس‌های مارک دار و متفرقه و چند قیمت برای یک کالای مشابه اشاره کرد.

آدرس و شماره تماس مرکز خرید ونک

آدرس تهران، میدان ونک، خیابان ونک، تقاطع خیابان کار و تجارت
تلفن 02188775617
ساعت کاری شنبه تا جمعه ، 9:30 صبح تا 22:00
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

مرکز خرید مدرن الهیه

مرکز خرید مدرن الهیه
مرکز خرید مدرن الهیه

شمال شهر مرکز خریدهای لوکسی دارد که حتی وارد شدن به آنها برای همه مقدور نیست. یکی از این نمونه‌ها مرکز خرید مدرن الهیه است که قیمت‌های نجومی پوشاک در فروشگاه‌های آن تنها مناسب افراد خاصی از جامعه است اما درست در مقابل این محل مرکز خرید قائم است که مناسب‌ترین محل برای خرید تمام اقشار است. با هر سلیقه و بودجه‌ای که داشته باشید دست خالی از این مرکز خرید بیرون نمی‌روید. اگر نبودن جای پارک مناسب و شلوغی میدان تجریش را نادیده بگیرید، می‌توانید برای تمام اعضای خانواده در هر سنی بهترین خرید را داشته باشید. مناسب‌ترین لباس‌های بچگانه را می‌توانید در فروشگاه‌های این مرکز و خیابان‌های اطراف آن انتخاب کنید. نزدیکی مرکز خرید به بازار تجریش هم یکی دیگر از محاسن این محل است. از مزایای این مرکز خرید میتوان به قیمت‌های بسیار مناسب نسبت به منطقه اشاره کرد.

آدرس و شماره تماس مرکز خرید الهیه

آدرس تهران، بزرگراه مدرس، نلسون ماندلا (جردن)
تلفن 02126213209
ساعت کاری 9 صبح الی 22
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

بازار دوم نازی‌آباد

بازار دوم نازی‌آباد
بازار دوم نازی‌آباد

یک رقیب جدی برای بازار بزرگ در جنوب تهران است. این خیابان هم مانند بازار همیشه شلوغ و پر رفت و آمد است. خیلی‌ها مراکز خرید این منطقه را با مراکز خرید شمال شهر یکسان می‌دانند و در بیشتر مواقع از نظر طراحی و کیفیت لباس‌ها این موضوع واقعیت دارد. در اینجا هم مثل بازار بزرگ مراکز خرید کوچک و بزرگ و فروشگاه‌های زیادی فعالیت دارند که می‌توانند برای هر سلیقه پاسخگو باشند. مخصوصا اینکه قیمت بعضی از پوشاک در این منطقه دست کمی از بازار ندارد. اینجا یک بورس تمام عیار برای انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه است. از زمان نوزادی و کوچک‌ترین سایز تا لباس و کفش‌های سایز بزرگ در بازار دوم نازی‌آباد در دسترس عموم قرار دارد. دسترسی به بازار دوم نازی آباد تنها برای جنوب شهر نیست و با استفاده از خط یک مترو می‌توان به سادگی از هر جای تهران به آنجا رسید. از مزایای این بازار میتوان به قیمت مناسب و تنوع محصولات اشاره کرد.

آدرس و شماره تماس بازار دوم نازی آباد

آدرس تهران،نازی آباد،خ شهید رجایی
ساعت کاری 8 صبح الی 23
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

مجتمع اداری تجاری آسمان ونک

مجتمع اداری تجاری آسمان ونک
مجتمع اداری تجاری آسمان ونک

مجتمع اداری تجاری آسمان ونک دارای 2 طبقه تجاری و 11 طبقه اداری است. بخش اداری برج مشتمل بر 118 واحد اداری 50 تا 95 متری است. بخش تجاری در 2 طبقه 65 واحد تجاری را در خود جای داده است. عمده فروشگاه های این مرکز به ارائه پوشاک و کیف و کفش بانوان اختصاص دارد. نشانی: میدان ونک- ابتدای خیابان ونک- مرکز خرید آسمان ونک.

آدرس و شماره تماس مجتمع آسمان ونک

آدرس تهران ، شهیدحقانی ، ونک ، پلاک6
تلفن 02188652668
ساعت کاری 9:30 الی 22:00
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

مجتمع تجاری و اداری بوستان

مجتمع تجاری و اداری بوستان
مجتمع تجاری و اداری بوستان

مجتمع تجاری و اداری بوستان با زیربنای بالغ بر 96000 متر مربع در 7 طبقه، بیش از 1000 واحد تجاری و اداری را در خود جای داده است. پارکینگ این مجتمع در سه طبقه مسقف و روباز ظرفیت 700 خودرو را دارد.

آدرس و شماره تماس مجتمع تجاری و اداری بوستان

آدرس ضلع شمال غربی میدان پونک- مجتمع تجاری اداری بوستان
تلفن 02144499944
ساعت کاری 9:30 الی 22:30
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

مرکز خرید تیراژه

مرکز خرید تیراژه
مرکز خرید تیراژه

مرکز خرید تیراژه یکی از مراکز خرید مدرن و مجهز تهران است. این مرکز دارای سه طبقه تجاری، یک طبقه شهربازی، یک طبقه نمایشگاه بزرگ مبلمان و صنایع چوبی و سه طبقه پارکینگ است. طبقه سوم این مرکز به شهربازی سرزمین عجایب سرپوشیده اختصاص دارد.

آدرس و شماره تماس مرکز خرید تیراژه

آدرس بزرگراه اشرفی اصفهانی، پایین‌تر از میدان پونک، حدفاصل بزرگراه حکیم و همت
تلفن 02144491723
ساعت کاری 10:00 الی 22:00
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

مجتمع تجاری میلاد نور

مجتمع تجاری میلاد نور
مجتمع تجاری میلاد نور

این مجتمع، از نظر بزرگی و حجم رفت و آمد تبدیل یکی از مراکز اصلی خرید و فروش در تهران است. مجمتع تجاری میلاد نور در سال 1378 افتتاح شده و بیش از 326 باب مغازه در آن وجود دارد. خدماتی که در این مجتمع ارائه می شوند نیز بسیار متنوع هستند.

آدرس و شماره تماس مجتمع تجاری میلاد نور

آدرس تهران،ایوانک،بلوار فرحزادی
تلفن 02188085104
ساعت کاری 10:30 الی 22:30
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

 

مرکز خرید گاندی

مرکز خرید گاندی
مرکز خرید گاندی

مرکز خرید گاندی یکی از مراکز قدیمی تهران است و شهرت آن به کافی شاپ ها و رستوران های متنوع آن بر می گردد. در معماری این مرکز خرید ، مشاعات در فضای باز قرار گرفته اند و قرار گرفتن یک فضای سبز زیبا در حیاط طبقه همکف ، نمای دلنشینی را ایجاد نموده است.
 

آدرس و شماره تماس مرکز خرید گاندی

آدرس خ گاندی-  پایین تر از پل همت - مرکز خرید گاندی
تلفن 02188777807
ساعت کاری 8:30 الی 23:00
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

مرکز خرید اسکان

مرکز خرید اسکان
مرکز خرید اسکان

مرکز خرید اسکان در دو طبقه با فضایی باز و با حوضچه‌ای به قطر 10 متر در طبقه پایین واقع است‌. در این مرکز بیش از 35 فروشگاه فعال وجود دارد.  وجود شعبات متعدد بانک در این مرکز از ویژگی های آن است. برندهای نایک، زانوس، لی وایز، ریبوک و  استوواک در این مرکز دارای نمایندگی رسمی هستند.
نشانی : خیابان ولیعصر - تقاطع بلوار میرداماد - مرکز خرید اسکان

آدرس و شماره تماس مرکز خرید اسکان

آدرس تهران،ظفر،بلوار میرداماد،بلوار میرداماد
تلفن 02188798602
ساعت کاری 10 صبح الی 22
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

مجتمع تجاری زمرد

مجتمع تجاری زمرد
مجتمع تجاری زمرد

این مرکز تجاری در نبش خیابان 17 شهریور در تقاطع تیر دوقلو واقع شده است. نزدیک ترین ایستگاه های مترو به مرکز تجاری زمرد، ایستگاه میدان شهدا و ایستگاه شوش هستند. تقسیم بندی اصناف در این مرکز تجاری به صورت طبقات مستقل مشخص گردیده است.

آدرس و شماره تماس مجتمع تجاری زمرد

آدرس پایین تر از میدان خراسان - نبش سه راه تیر دوقلو - مرکز تجاری زمرد
تلفن 02155319122
ساعت کاری 10 صبح الی 21
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

 

مجتمع تجاری اداری برج گلدیس

مجتمع تجاری اداری برج گلدیس
مجتمع تجاری اداری برج گلدیس

مجتمع تجاری اداری برج گلدیس تهران در سال 1379 در ضلع جنوب شرقی فلکه دوم صادقیه راه اندازی گردید و اکنون یکی از مراکز شناخته شده تهران است. این مجتمع در 3 طبقه تجاری و 10 طبقه اداری، دارای 330 واحد تجاری و حدود 220 واحد اداری است.

آدرس و شماره تماس مجتمع تجاری اداری برج گلدیس

آدرس فلکه دوم صادقیه- مجتمع گلدیس
تلفن 02144288800
ساعت کاری 8:00 الی 22:00
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

مجتمع فرهنگی تجاری کوروش

پاساژ کوروش
پاساژ کوروش

 (کورش مال) یکی از بزرگترین مراکز خرید شهر تهران و ایران است که در شمال غرب این شهر و در زمینی به وسعت 9500 متر مربع در خیابان پیامبر مرکزی واقع شده‌است. همچنین بزرگترین پردیس سینمایی و «مرکز بازی» سالنی ایران نیز در این مجموعه قرار دارد.

آدرس و شماره تماس مرکز خرید کوروش تهران

آدرس تهران، بزرگراه شهید ستاری شمال، نبش خیابان پیامبر مرکزی
شماره تماس 02144000010
ساعت کاری از ساعت 11:00 تا 23:00 و روزهای آخر هفته تا ساعت 24:00
لوکیشن  نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

مرکز خرید پالادیوم

مرکز خرید پالادیوم
مرکز خرید پالادیوم

اگر اهل پاساژ گردی هستید و دوست دارید وقتتان را در یک مرکز خرید لوکس بگذرانید «پالادیوم» انتخاب فوق العاده ای برای شماست. اینجا مجموعه ای کامل برای خرید و تفریح است که با داشتن امکاناتی مانند فروشگاه های لوکس و شیک که انواع پوشاک ورزشی، آرایشی، بهداشتی و زیبایی، جواهرات، مبلمان و دکوراسیون، زیورآلات و وسایل تزئینی، کیف و کفش، لوازم جانبی پوشاک و عینک و ... در آن عرضه می شود.

آدرس و شماره تماس مرکز خرید پالادیوم

آدرس خ مقدس اردبیلی، نرسیده به میدان الف، پاساژ پالادیوم
تلفن 02122010600
ساعت کاری 9:00 الی 23
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد

 

مجتمع تجاری اداری طوبی

مجتمع تجاری اداری طوبی
مجتمع تجاری اداری طوبی

مجتمع تجاری اداری طوبی با زیربنای 105000 مترمربع از جنوب با فاصله 800 متری به اتوبان تهران - کرج و از شمال به اتوبان رسالت با فاصله 1 کیلومتری به اتوبان آزادگان که در آینده نزیک خیابان نسیم شانزدهم بصورت بلوار به اتوبان آزادگان متصل می شود. مجتمع تجاری اداری طوبی در محدوده شهرداری منطقه 22 تهران واقع شده که یکی از شهرداریهای نمونه شهر تهران است.

آدرس و شماره تماس مجتمع تجاری اداری طوبی

آدرس تهران. شهرک گلستان، بلوار کوهک، جنب خیابان نسیم 16
تلفن 02146084778
ساعت کاری هر روز از ساعت 10 صبح الی 23
لوکیشن نمایش نقشه در گوگل مپ ، نشان ، بلد
: برای دریافت مشاوره درباره بهترین مراکز خرید و مجتمع های تجاری در تهران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهترین مراکز خرید و مجتمع های تجاری در تهران» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید