افشاگری تکان دهنده عادل فردوسی پور | آسمونی
کد مطلب: 2585 درج نظر
افشاگری تکان دهنده عادل فردوسی پور

افشاگری تکان دهنده عادل فردوسی پور

 برنامه شب گذشته 90 از ساعت 10و 45 دقیقه آغاز شد. که پیرامون این مسأله بود، دیشب به سوژه خبری برنامه نود تبدیل...
زمان مطالعه: 4 دقیقه

برنامه شب گذشته 90 از ساعت 10و 45 دقیقه آغاز شد. که پیرامون این مسأله بود، دیشب به سوژه خبری برنامه نود تبدیل شد. انتخابات بحث برانگیز رئیس فدراسیون فارس بود که شرایط رای گیری اصلا شرایط مطلوبی نداشت محور اصلی برنامه 90 بود .

جالب این که 3 نفر از رای دهندگان موقع رای گیری اصلا در محل حضور نداشتند ! آقای ترابی نماینده آموزش و پرورش ، مسئول تیم شهر خرامه و دبیر هیات فوتبال ممسنی، در تماس تلفنی در برنامه 90 صراحتا به این امر اشاره کردند .

در آغاز برنامه بازی تیم ملی نوجوانان مقابل تیمهای کویت و استرالیا به نمایش گذاشته شد و دوستی مهر سرمربی این تیم صحبتهایی در این ارتباط داشت .

محمد فنایی کار‌شناس داوری مهمان حضوری برنامه 90 بود.

انتقاد مهدوی کیا از مدیرعامل سپاهان

کاپیتان پرسپولیس از اظهارات رحیمی مدیرعامل سپاهان در خصوص وقایع رخ داده در فولادشهر ابراز تاسف کرد و واکنش نشان داد.
در برنامه دوشنبه شب نود مهدی مهدوی کیا که به عنوان بازیکن قرن هامبورگ انتخاب شده بود در این خصوص صحبت کرد و در خاتمه صحبت هایش به انتقاد از مدیرعامل باشگاه سپاهان پرداخت.

رحیمی در برنامه گذشته نود در واکنش به اتفاقات رخ داده در بازی سپاهان و پرسپولیس که منجر به بروز مشکل برای برخی از نفرات پرسپولیس شد، با بیان این جمله که "خنده های مهدوی کیا گویای همه چیز است" سعی کرد در لفافه اتفاقات را شبیه سازی شده جلوه دهد.

مهدوی کیا در واکنش به این اظهارات گفت: متاسفم که چنین صحبت هایی مطرح شده است. تمام ایران دیدند که چه اتفاقاتی رخ داده بود و متاسفانه آقایان از خنده های من می گویند. باید گفت در آن شرایط اگر قهقهه هم می زدیم کاملا طبیعی بود.

کاپیتان پرسپولیس از عدم بررسی لازم در خصوص اتفاقات بازی با سپاهان نیز انتقاد کرد و گفت: هر جای دنیا چنین اتفاقی رخ می داد پای مراجع قضایی نیز باز می شد اما اینجا خیلی راحت از کنار ماجرا گذشتند. نمی دانم اگر اتفاقی برای بازیکنان رخ می داد چه کسی جوابگو بود. در عمر ورزشی ام چنین چیزی را ندیده بودم و امیدوارم دیگر هم نبینم.

 

افشاگری تکان دهنده عادل فردوسی پور از مجمع فوتبال فارس

عادل فردوسی پور پرده از اتفاقی تلخ برداشت که نشان داد ، انتخاب هادی آیت اللهی به احتمال فراوان با آرایی واقعی نبوده است.
برنامه دوشنبه شب 90 ، تصاویری را پخش کرد که صراحتا انتخاب مجمع فارس را زیر سوال برد ، مدیر باشگاه یکی از باشگاهها ، رای ها را در جیبش گذاشته بود !

همچنین 3 رای دیگر را به نمایش کشید که مثل نماینده آموزش و پرورش ، مسئول تیم شهر خرامه و دبیر هیات فوتبال ممسنی که آرای شان ، واقعی نبوده و مخدوش بوده اند. کمانه ، رئیس اداره کل تربیت بدنی استان فارس که خودش هم متهم بود همه نوع تلاشی کرده تا مجمع هیات فارس را از حد نصاب بیاندازد ، در این برنامه گفت:« مجمع شکل قانونی نداشت . ما از ابتدا خواستیم تا این مجمع به دلایل مشکلاتی که داشت ، برگزار نشود و هیچ سندی نیست که بیاورید و اثبات کنید ، ما مانع از حضور کسی در مجمع شده باشیم. ما از آقای کفاشیان خواستیم که این مجمع را برگزار نکند اما این کار را نکردند. الان هم ما مدارک تخلفات را به وزارت گزارش دادیم.»

بعد از او ، جعفر جعفری ، مدیر باشگاه فجر که زیر بار فشار بود ، گفت:« من نمی دانم چه اتفاقی برای رای های مخدوش افتاده ولی شاید همان طور که نماینده آموزش و پرورش گفت ، در مجمع حضور نداشت.» او بعد از این خداحافظی کرد تا از زیر فشار اتهام تخلف در انتخابات خارج شود. این درحالی بود که اصلا معلوم نشد ، رایی را که جعفری در جیبش گذاشته ، چه بوده است.

ترابی نماینده آموزش و پرورش در مجمع هیات شیراز روی خط برنامه 90 رفت و تاکید کرد :« من در مجمع رای ندادم و نمی دانم این رایی که در سالن افتاده چه بوده است؟» دقایقی بعد زکی پور ، دبیر هیات فوتبال شیراز درباره این اتفاقات گفت:« ما به رغم فشاری که برای تعلیق شده بود ، 39 نفر را در مجمع داشتیم. ما جای آقای ترابی رای سفید در صندوق انداختیم. این رای ممسنی هم توسط دبیر هیات به صندوق انداخته شده است. »

سپس خسروی ، رئیس هیات فوتبال ممسنی هم روی خط آمد و گفت:«من به هیچ وجه به دبیرم اجازه ندادم که جای من برود رای بدهد . به او نامه ای هم ندادم . من از هیچ کس ترسی ندارم هیچ کس به من نگفت بیا یا نیا . من خودم احساس کردم که اتفاقات خوشایندی نمی افتد. برای همین شرکت نکردم ، هیچ کس حق نداشت از طرف من برود رای بدهد.

زکی پور ، در ادامه هم همچنان تاکید داشت رای ممسنی قانونی بوده و دبیر ممسنی ، نامه ای به همراه داشته که در مجمع رای بدهد.
بعد از این آب پیما ، مدیر باشگاه آبفای خرامه روی خط آمد و گفت:« من رایی در مجمع ندادم و کسی هم از طرفم به مجمع نرفت اما کسی که از شهر خرامه رای داد ، رئیس هیات فوتبال شهر بوده که برای خودش هم حق رای داشته است. » درحالی که عادل فکر می کرد یکی از آرای مخدوش آن حل شده است ،

ناگهان ، زکی پور به اصرار گفت که آنها نماینده باشگاه آبفا را هم در انتخابات داشته اند و از آنها رای گرفته اند. لحظاتی بعد با این گفته ناگهانی دبیر هیات فارس باری دیگر قصه به جریان افتاد . براتی کارشناس حقوقی فوتبال ، روی خط برنامه آمد و تاکید کرد با این تصاویر و هر یک از این آرای مخدوش می توان انتخابات را باطل کرد.

 

پرسش و پاسخ نظرسنجی نود

تا ساعت یک و سی دقیقه پاسخ نظرسنجی نود به این صورت بود : پرسش نظرسنجی 90 این بود که تیم ملی نوجوانان در چه رتبه ای قرار می گیرد؟ که 1ـ اول 2ـ دوم 3 ـ عدم حضور در فینال. در این نظرسنجی در پایان، نزدیک 78 درصد بینندگان برنامه به گزینه یک رأی دادند، 16 درصد گزینه دو و شش درصد گزینه سه را برگزیدند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره افشاگری تکان دهنده عادل فردوسی پور فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «افشاگری تکان دهنده عادل فردوسی پور»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?