کد مطلب: 52390 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
عذرخواهی شیوا خسرومهر بابت جراحی زیبایی صورتش

عذرخواهی شیوا خسرومهر بابت جراحی زیبایی صورتش

مخاطبان تلویزیون صورت من را نازیبا و چاق در تصویر خواهند دید همین جا به عزیزان توصیه می‌کنم از این آنزیم‌ها استفاده نکنند، چون هیچ تضمینی نیست که با بدنشان سازگاری داشته باشد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
عذرخواهی شیوا خسرومهر بابت جراحی زیبایی صورتش-Shiva Khosromehr apologizes for her facial surgery
عذرخواهی شیوا خسرومهر بابت جراحی زیبایی صورتش-Shiva Khosromehr apologizes for her facial surgery
عذرخواهی شیوا خسرومهر بابت جراحی زیبایی صورتش-Shiva Khosromehr apologizes for her facial surgery

شیوا خسرومهر، بازیگر سریال‌ های تلویزیونی از مردم به خاطر فیزیک صورتش عذرخواهی کرد.

شیوا خسرومهر از بازیگران سینما و تلویزیون است او که در فیلم‌ها و سریال‌های بسیاری به ایفای نقش پرداخته به تازگی بازی در مجموعه "بچه مهندس" را به پایان برده و در دو کار نوروزی در حال پخش از سیما حضور دارد. شیوا خسرومهر از حضور هم‌زمانش در این دو سریال گفت: در دو سریال "دوپینگ" که از شبکه سه سیما و "کامیون" از شبکه دو سیما در حال پخش است حضور دارم.

وی ادامه داد: در هر دو سریال نقش مادر را بازی می‌کنم، اما تفاوت‌های زیادی در هر دو کار وجود دارد. در سریال "دوپینگ" نقش مادر دختری را بازی می‌کنم که دچار چالش‌هایی می‌شود، بهتر است بینندگان سریال را دنبال کنند. در سریال "کامیون" هم نقش مادر تازه به دوران رسیده‌ای را بازی می‌کنم. در کامیون دو خانواده محوریت اصلی داستان را عهده دارند که من نقش مادر یکی از خانواده را ایفا می‌کنم.

عذرخواهی شیوا خسرومهر بابت جراحی زیبایی صورتش
عذرخواهی شیوا خسرومهر بابت جراحی زیبایی صورتش

وی درباره حضور همزمان و پذیرش مشکلات آن با توجه به شیوع بیماری ویروس کرونا گفت: اول پیشنهاد از سوی سریال "دوپینگ" به کارگردانی آقای مقصودی بود، من در حال بازی در سریال بودم که سریال "کامیون" به کارگردانی آقای اطیابی هم پیشنهاد شد که به هر دو گروه سازنده تاکید کردم که سر کار هستم و با برنامه ریز دو گروه هماهنگی ها انجام شد، خوشبختانه دوستان همراهی کردند .

خسرو مهر افزود: من در هر دو کار حضور دارم البته نقشم در هر دو سریال تفاوت چندانی نداشت که پذیرش آن برایم سخت باشد هر دو کار با نکات ایمنی و بهداشتی جلوی دوربین می‌روند، زیرا هم اکنون هم گروه در حال تصویربرداری هستند هر یک ساعت یک بار محل تصویربرداری ضدعفونی می‌شد و همه اعضای گروه دارای ماسک و اسپری ضدعفونی بودیم یک خاطره جالب بگویم یکی از دوستان کنار من نشسته بود برای صرف چای اینقدر رعایت می‌کردیم و عادت شده بود که در دستش هنگام چای اسپری ضدعفونی داشت و ناخودآگاه می‌خواست چای را ضدعفونی کند که باعث خنده دوستان شد.

خسرومهر در ادامه از مردم به خاطر فیزیک صورتش عذرخواهی کرد و گفت: من سال‌ها گودی چشم داشتم و ساعت ها دوستان چهره‌پرداز برای پر کردن این گودی زیر چشم وقت صرف می‌کردند من اول دی ماه به توصیه یکی از خانم‌های دکتر ژل تزریق کردم که متاسفانه با پوست بدن من سازگاری نداشت و ژل حرکت کرد و در حال آنزیم زدن جهت درمان هستم.

وی ادامه داد: مخاطبان تلویزیون صورت من را نازیبا و چاق در تصویر خواهند دید همین جا به عزیزان توصیه می‌کنم از این آنزیم‌ها استفاده نکنند، چون هیچ تضمینی نیست که با بدنشان سازگاری داشته باشد. از آقایان اطیابی و مقصودی به خاطر این که با توجه به صورتم مرا پذیرفتند و اجازه فعالیت در این دو کار نوروزی را دادند همچنین مدیران شبکه سه و دو تشکر می‌کنم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
: برای دریافت مشاوره درباره عذرخواهی شیوا خسرومهر بابت جراحی زیبایی صورتش فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «عذرخواهی شیوا خسرومهر بابت جراحی زیبایی صورتش» در کادر زیر بنویسید :

5 + 8 = ?