کد مطلب:  39883 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شهرام شکوهی در انتظار دومین عمل قلب

شهرام شکوهی در انتظار دومین عمل قلب

به گزارش آسمونی:شهرام شکوهی، خواننده‌ پاپ کشورمان، مدت‌هاست از بیماری قلبی رنج می‌برد. او بارها به دلیل...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شهرام شکوهی در انتظار دومین عمل قلب
شهرام شکوهی در انتظار دومین عمل قلب

به گزارش آسمونی:شهرام شکوهی، خواننده‌ پاپ کشورمان، مدت‌هاست از بیماری قلبی رنج می‌برد. او بارها به دلیل مشکلات قلبی در بیمارستان بستری و عمل قلب باز انجام داده است.

آخرین باری که وی دچار حمله‌ قلبی شد، به بازی سوم تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه باز می‌گردد. در پایان این بازی حساس و هیجان انگیز بود که شکوهی به دلیل فشار عصبی راهی بیمارستان شد.

این خواننده چندی پیش گفت: «پزشکم به من گفت که ممکن است در عمل بعدی اتفاقاتی رخ دهد که ادامه خوانندگی به سلامتی من لطمه بزند.»

وی با بیان اینکه در عمل قبلی یک فنر در قلبم گذاشتند, افزود: «ممکن است با عمل بعدی تعداد فنرهای قلبم به 6 عدد برسد از این رو شاید پزشکان صلاح نبینند که این حرفه را ادامه دهم. اگر عمل قلبم به لطف خدا موفقیت آمیز باشد، حتما روند گذشته را ادامه می‌دهم و کنسرت‌هایی با بلیت‌های کم بها برگزار می‌کنم. حتی این کنسرت‌ها را در شهرستان‌ها نیز اجرا خواهم کرد.»

خداحافظی نصفه و نیمه‌ شهرام شکوهی از خوانندگی سبب شد، بسیاری از طرفداران وی نگران سلامتی و ادامه‌ فعالیت‌های حرفه‌ای خواننده‌ آلبوم «مدارا» شوند, حالا این خواننده‌ کشورمان از سلامتیش خبر می‌دهد و می‌گوید: «خدا را شکر، با سلامت کامل این روزها را سپری می‌کنم. هر چند از دنیای موسیقی کمی فاصله گرفته‌ام.»

برنامه ریزی برای ادامه‌ی فعالیت ها به عمل قلب پیش رو بستگی دارد / مشکلی برای خوانندگی ندارم

او ادامه می‌دهد: «باید دو فنر دیگر در قلبم قرار بدهم. البته پزشکم به خارج از کشور سفر کرده است، با بازگشت وی عمل قلبم انجام خواهد شد.»

خواننده‌ قطعه‌ «یکی بود و یکی نبود» در پایان به ادامه‌ برنامه‌هایش اشاره می‌کند و می‌گوید: «خوشبختانه پزشک ممنوعیتی برای ادامه‌ فعالیتم‌هایم در نظر نگرفته و می‌توانم باز هم بخوانم. پس از عمل قلب بعدی، برنامه‌ریزی برای ادامه‌ فعالیت‌هایم در موسیقی را انجام می‌دهم.»

منبع: پارسینه

نظر خود را درباره «شهرام شکوهی در انتظار دومین عمل قلب» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید