کد مطلب: 55257 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی شهاب مظفری، خواننده خوش صدای موسیقی پاپ

بیوگرافی شهاب مظفری، خواننده خوش صدای موسیقی پاپ

شهاب مظفری با انتشار آهنگ های عاشقانه و خاص، خیلی زود توجهات را در مارکت موسیقی ایران به خود جلب کرد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

شهاب مظفری حرفه موسیقی و خوانندگی را از سنین کودکی شروع کرده با انتشار آهنگ های خود خیلی زود بـه شهرت رسید. با آسمونی همراه باشید تا بیوگرافی این خواننده معروف کشورمان را مرور کنیم.

 

شهاب مظفری خواننده پاپ ایرانی متولد 7 اردیبهشت 1363 در تهران است. این خواننده محبوب ایرانی همزمان با تحصیلات دانشگاهی وارد عرصه موسیقی و خوانندگی شد. او که فارغ التحصیل رشته مهندسی IT است در سال 96 مجوز گرفت و به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. اولین آهنگ او به نام "از وقتی رفتی" در سال 1378 منتشر شد که در آن زمان طرفداران بسیاری داشت.

شهاب مظفری خیلی زود به شهرت بسیاری دست پیدا کرد و کنسرت های مختلفی را در داخل و خارج از ایران برگزار کرد. تا کنون آهنگ های زیبا و تاثیر گذاری از این خواننده خوش صدای نسل جوان منتشر شده است که برخی از آن ها بسیار پرطرفدار هستند.

این خواننده محبوب اولین آلبوم خود را در سال 91 منتشر کرد و افراد بسیاری به دلیل فضای آرام و عاشقانه ترانه هایش با سبک او ارتباط برقرار کردند. شهاب مظفری هنوز ازدواج نکرده و مجرد است. در سال های اخیر خبر سکته قلبی این خواننده منتشر شده بود که بر اساس گفته های او فشار های کاری و استرس برنامه هایش موجب این اتفاق شده بود.

از جمله قطعات پرطرفدار شهاب مظفری می توان به آهنگ "آی لعنتی‌ ترین"، "حوالی"، "میگن کـه عوض شدی"، "عکس قدیمی"، "منو ترکم نکن" و "سوگند" اشاره کرد که بازخوردهای زیادی داشت.

 

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «بیوگرافی شهاب مظفری، خواننده خوش صدای موسیقی پاپ»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 4 = ?