شهاب حسینی نقش مخترع ایرانی را بازی می‌کند | آسمونی
کد مطلب: 57227 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شهاب حسینی نقش مخترع ایرانی را بازی می‌کند

شهاب حسینی نقش مخترع ایرانی را بازی می‌کند

شهاب حسینی نقش علی جوان مخترع و فیزیکدان ایرانی الاصل را بازی می کند.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون نقش علی جوان مخترع و فیزیکدان ایرانی را در فیلمی به کارگردانی کوروش آهاری بازی می‌کند.

به گزارش آسمونی، خبرگزاری تسنیم به نقل از هالیوود ریپورتر نوشت: شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون قرار است تا با همکاری کوروش آهاری کارگردان فیلم سینمایی «شب» که در جشنواره سی‌وهشتم فیلم فجر به نمایش درآمده بود، نقش علی جوان مخترع و فیزیکدان ایرانی الاصل را بازی کند.

شهاب حسینی نقش مخترع ایرانی را بازی می‌کند
شهاب حسینی نقش مخترع ایرانی را بازی می‌کند

علی جوان که بود؟

علی جوان نخستین بار مفهوم لیزر گازی را در سال 1959، در آزمایشگاه‌های «تلفن بل» ارایه کرد.

او همینطور در زمینه فیزیک کوانتوم و طیف‌سنجی همکاری کرده بود. دستگاه لیزر نئون هلیومی که وی سال 1960 ساخت اکنون در موزه ملی تاریخ آمریکا برای عموم به نمایش درآمده است.

«شهاب حسینی» و «کوروش آهاری» و همینطور «الکس بریتو» با کمپانی تولید فیلم «پل میدیا» حقوق انحصاری ساخت فیلم زندگی علی جوان را خریداری کرده‌اند. دو دختر جوان او یعنی مایا و لیلا جوان به عنوان مشاور در این پروژه با آنان همکاری می‌کنند.

فیلم آهاری از 29 ژانویه در سینماهای آمریکا و هم‌زمان به صورت نمایش اینترنتی اکران می‌شود و بعد از آن در اواخر سال در بازار جهانی به نمایش درمی‌آید.

«الکس بریتو» در کنار «محمد درمنش» تهیه‌کنندگی «شب» را بر عهده داشتند. این‌طور که اخبار خارجی نشان می‌دهد این بار بریتو تهیه‌کنندگی کار را به تنهایی بر عهده دارد.

شرکت پل مدیا در حال حاضر مشغول رایزنی برای همکاری برای نگارش فیلمنامه در کنار آهاری است و همینطور دنبال پخش‌کننده و استودیو برای فروش فیلم است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره شهاب حسینی نقش مخترع ایرانی را بازی می‌کند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «شهاب حسینی نقش مخترع ایرانی را بازی می‌کند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 8 = ?