سپیده توفیق و حضورش در صنعت مدلینگ و تبلیغات + بیوگرافی | آسمونی
کد مطلب: 19953 درج نظر
زمان مطالعه: 5 دقیقه
سپیده توفیق و حضورش در صنعت مدلینگ و تبلیغات + بیوگرافی

سپیده توفیق و حضورش در صنعت مدلینگ و تبلیغات + بیوگرافی

سپیده توفیق گوینده سابق جم تی وی وارد صنعت مدلینگ و تبلیغات در ایران شد سپیده توفیق بعد از برگشتن به...
زمان مطالعه: 5 دقیقه
سپیده توفیق و حضورش در صنعت مدلینگ و تبلیغات + بیوگرافی
سپیده توفیق و حضورش در صنعت مدلینگ و تبلیغات + بیوگرافی


سپیده توفیق گوینده سابق جم تی وی وارد صنعت مدلینگ و تبلیغات در ایران شد

سپیده توفیق بعد از برگشتن به ایران به کار قبلی خود مشاور مارکتینگ و تبلیغات مشغول شده است اما کماکان به شغل بازیگری و اجرا که از ان به عنوان معشوق خود یاد میکند علاقمند است و منتظر است شرایط قانونی مهیا شود تا بتواند در کشور ایران مشغول فعالیت شود .. و هم اکنون به عنوان مدل تبلیغاتی با بعضی از برندهای طلا و جواهر و پوشاک ، کیف و کفش فعالیت دارد ..

 

سپیده توفیق مجری ایرانی که مدتی است از شبکه جم به ایران بازگشته, در خصوص حضور نورگل یشیلچای بازیگر ترکیه ای در یک فیلم ایرانی, دلنوشته ای را برای آسمونی فرستاده که در ادامه می بینید :

سپیده توفیق : به تازگی در شبکه های مجازی این خبر را خواندم که "نورگل یشیلچای" بازیگر اهل ترکیه برای بازی در یک فیلم به ایران آمده . برایم جالب بود که این هنرمند که در فیلمهای ترکی بسیار زیادی بازی کرده و تعدادی از انها مثل ماه پیکر که در ان نقش کوشم را ایفا کرده است ، در شبکه جم دوبله فارسی شده و از این شبکه پخش شده است . فیلمهایی که ما به پخش آنها از این شبکه معترض هستیم . و حال انکه بازیگر همین فیلمها مجوز کار در فیلم ایرانی را دارد و مجوز حضور در ایران و کار در ایران را گرفته است . و اینجانب سپیده توفیق که گوینده سابق خبر اقتصادی شبکه جم بودم و صد البته که نمیدانستم این شبکه از نظر کشور و دولت من شبکه ای مخالف محسوب میشود( چون در ظاهر همه چیز را مثبت و به نفع کشورم نشان میداد البته گویا در ظاهر ) و بعد از اطلاع پیدا کردن از این موضوع از آن جایی که برای کشور و دولتم احترام و علاقه فراوانی قائلم به سرعت استعفا دادم و به ایران برگشتم .. حال از همه اینها جالب تر من که یک هنرمند ایرانی هستم و متعلق به کشورم که به اشتباه و ندانسته در یک شبکه ماهواره ای کار کردم ، حال برای اجرا یا بازی در ایران ممنوع التصویرم در حالیکه یک هنرپیشه ترک زبان و اهل ترکیه آنهم با بازی در

فیلمهای ممنوعه از نظر وزارت ارشاد کشورم مجوز برای بازی در ایران را میگیرد . آیا من به عنوان یک هنرمند ایرانی این حق را در کشور خودم ندارم ولی یک هنرمند از کشور دیگر این حق را دارد؟!

سپیده توفیق - نورگل یشیلچای
سپیده توفیق - نورگل یشیلچای
سپیده توفیق - نورگل یشیلچای

تکذیب حضور سپیده توفیق در قم :

 مرداد 1396 بود که بعضی از رسانه ها از حضور سپیده توفیق در تالاری در قم خبر دادند و تصویری را از او منتشر کردند . اما سپیده توفیق بعد از تماس با آسمونی گفت : من در قم و تالار پذیرایی آنجا نبودم, بلکه به جزیره کیش سفر کرده بودم و تصاویری که منتشر شد مربوط به مرکز تجاری پردیس کیش بود .

او همچنین در ادامه گفت : اگر مطبوعات خبری را می نویسند درست و صادقانه بیان کنند .

Sepideh Tofigh
Sepideh Tofigh
Sepideh Tofigh

بیوگرافی سپیده توفیق :

سپیده توفیق گوینده شبکه جم به کشور بازگشت و قصد دارد به فعالیت خود در ایران ادامه دهد.

بعد از هرمز سیرتی بازیگر پابه سن گذاشته که چند ماه بعد از حضور در ترکیه و همکاری با شبکه ماهواره ای جم به تهران بازگشت, سپیده توفیق گوینده زن این شبکه هم به تهران بازگشته است.

او در بخش خبر اقتصادی این شبکه مشغول به همکاری بود. توفیق که از همکاران دفتر استانبول این شبکه بوده آن طور که خودش گفت به دلیل شرایط بد کاری و برخوردهایی که اخیرا در تبدیل وضعیت شغلی همکاران این شبکه پیش آمده به ایران بازگشته است.

توفیق البته در زمره آن بخش از همکاران این شبکه که در هفته های اخیر تبدیل وضعیت شدند نبوده است و اظهار داشت: فقط به خاطر برخوردهای غیرحرفه ای دست اندرکاران شبکه از همکاری استعفا دادم. آنها مایل به همکاری بودند اما شخصا فضایی غیرحرفه ای را حاکم بر محیط کار دیدم و ترجیح دادم همکاری ام را قطع کنم.

مدیر شبکه جم  با نامه ای به مدیر دفتر آنتالیا از وی خواسته بود که وضعیت کاری تمامی همکاران این بخش از قراردادی به پروژه ای تغییر یابد و همین امر سبب ساز برخی نارضایتی ها شده بود.

البته که این مدیر کوشید با ساختن تیزرهایی که در آنها برخی از همکارانش درباره امتداد خوشی و خرمی در همکاری با جم سخن می گویند برخوردهای سفت و سختی مدیریتی را توجیه کند اما آنچه مشهود است اینکه امتداد این وضعیت با بازگشت برخی دیگر از همکاران وطنی این شبکه همراه باشد.

سپیده توفیق
سپیده توفیق

سپیده توفیق

سپیده توفیق گوینده خبر شبکه جم به ایران بازگشت

سپیده توفیق گوینده زن ایرانی شبکه جم به دلیل رفتار غیر حرفه ای کارمندان شبکه جم به ایران بازگشت .

موج بازگشت ایرانیان شبکه جم با بازگشت سپیده توفیق گوینده زن ایرانی شبکه جم شکل تازه ای به خود گرفت .

سپیده توفیق گوینده زن که در شبکه جم فعالیت میکرد به دلیل شرایط غیر حرفه ای شبکه جم که خود معناهای بسیاری دارد به ایران بازگشت .

بازگشت سپیده توفیق به ایران از اتفاقات دیگری در شبکه جم حکایت میکند که شاید بازگشت زنان ایرانی شبکه جم را تسریع ببخشد .

سپیده توفیق که گوینده خبر و به گونه ای مجری زن شبکه جم بوده است با گلایه از وضعیت غیر حرفه ای حاکم بر شبکه GEM این شبکه را ترک کرده و به ایران بازگشت .

شاید منظور سپیده توفیق از فضای غیر حرفه ای شبکه جم به کلیپ های دو مجری زن سابق این شبکه نیز اشاره ای داشته باشد

دو مجری زن سابق شبکه جم مدت ها پیش با انتشار کلیپی از رابطه نامشروع میان کارمندان شبکه جم و علی لخصوص مدیر این شبکه سعید کریمیان گفتند .

شاید بازگشت سپیده توفیق را به تعدیل نیروی شبکه جم و بیرون انداختن کارمندان ایرانی شبکه جم ربط بدهید اما بر طبق گفته ها نام سپیده توفیق در گروه های اخراجی شبکه جم دیده نمیشود .

در ضمن شنیده ها از این موضوع حکایت میکند که سپیده توفیق از فضای غیرحرفه ای حاکم بر شبکه جم گفته و دلیل خروجش از این شبکه و بازگشتش به ایران را فضای غیر حرفه ای شبکه جم اعلام کرده است .

پردیس توفیق در بخش خبر اقتصادی شبکه جم مشغول به همکاری بود.

توفیق که از همکاران دفتر استانبول شبکه جم بوده آن طور که خودش گفت به دلیل شرایط بد کاری و برخوردهایی که اخیرا در تبدیل وضعیت شغلی همکاران این شبکه پیش آمده به ایران بازگشته است.

توفیق البته در زمره آن بخش از همکاران این شبکه که در هفته های اخیر تبدیل وضعیت شدند نبوده است و اظهار داشت: فقط به خاطر برخوردهای غیرحرفه ای دست اندرکاران شبکه از همکاری استعفا دادم. آنها مایل به همکاری بودند اما شخصا فضایی غیرحرفه ای را حاکم بر محیط کار دیدم و ترجیح دادم همکاری ام را قطع کنم.

 

دلنوشته سپیده توفیق مجری سابق شبکه جم نسبت به حضور نورگل یشیلچای در ایران

https://asemooni.com/?p=293358

خبر حضور سپیده توفیق در صنعت مدلینگ و تبلیغات

https://asemooni.com/?p=305568

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره سپیده توفیق و حضورش در صنعت مدلینگ و تبلیغات + بیوگرافی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «سپیده توفیق و حضورش در صنعت مدلینگ و تبلیغات + بیوگرافی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 8 = ?