کد مطلب:  11981 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سپهر حیدری: با همسرم به مراسم هادی رفتم، گفتند دوستش را آورده است

سپهر حیدری: با همسرم به مراسم هادی رفتم، گفتند دوستش را آورده است

1394/07/20 به گزارش آسمونی به نقل از کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: آنهایی که از قول من به دروغ شایعه منتشر می کنند،...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

sepehr-heydari-hadi-went-with-my-wife-to-the-ceremony-said-his-friend-has
sepehr-heydari-hadi-went-with-my-wife-to-the-ceremony-said-his-friend-has

1394/07/20

به گزارش آسمونی به نقل از کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: آنهایی که از قول من به دروغ شایعه منتشر می کنند، امروز دنبال کاپیتانی پرسپولیس هستند.
سپهر حیدری در گفت وگو با کاپ، درباره اینکه گفته می شود اظهار داشته بود بعد از او هیچ کاپیتان بزرگی در پرسپولیس بازوبند را بر بازو نبسته، اظهار داشت: به شدت این شایعه دروغ را تکذیب را می کنم. در هیچ کجای اینترنت چنین جمله ای از قول من پیدا نخواهید کرد.

این کار افرادی است که فقط و فقط و فقط می خواهند من را تخریب کنند. چند روز قبل در مصاحبه ای از من سوال شد موضوع انتخاب کاپیتانی پرسپولیس در اردوی ترکیه زمان سرمربیگری علی دایی چه بوده؟ که من پاسخ دادم آنجا قرعه کشی صورت گرفت و اعضای تیم من را انتخاب کردند و وحید هاشمیان دوم شد. که همانجا با رخصت گرفتن از همه بچه های تیم این امر خطیر را پذیرفتم.

بازیکن اسبق پرسپولیس ادامه داد: شکر خدا آرشیو رسانه ها و رادیو و تلویزیون موجود است من در طول این سال ها علاوه بر بزرگ تر به کوچک تر از خودم هم احترام گذاشتم چه برسد به کاپیتان های پرسپولیس. این موضوع را هم آنهایی به راه انداختند که همین حالا دنبال کاپیتانی پرسپولیس هستند.

وی تاکید کرد: متاسفانه آنهایی که دوست داشتند بانی برگزاری این بازی باشند چون دیدند سپهر حیدری این کار را انجام داده، حالا می خواهند از این طریق من را تخریب کنند. حتی شنیدم عده ای گفته اند سپهر می خواهد از این طریق مدرسه فوتبالش را تبلیغ کند واقعا برای آن افراد تاسف می خورم.

مدافع پیشین پرسپولیس افزود: آخر این قبیل کارها هم حسادت دارد؟ من زمانی که به جواد نکونام تلفن زدم تا برای این بازی بیاید با کمال میل پذیرفت. آنچنان که کریم باقری، علی نیکبخت، جواد کاظمیان و خیلی های دیگر این کار را پذیرفتند. حسادت تا آنجا بالا رفته که وقتی من با همسرم در مراسم ترحیم شرکت کردم پشت سرم حرف درآوردند که حیدری با دوستش به استادیوم آزادی رفته است.

حیدری خاطرنشان کرد: اگر همسرم به آن مراسم آمد و یا در مسجد حضور پیدا کرد به این دلیل بود که دوستی نزدیکی با همسر مرحوم نوروزی داشت. واقعا متاسفم برای کسانی که از هر حربه ای برای تخریب دیگران استفاده می کنند. باز هم با قاطعیت هر آنچه درباره بحث کاپیتانی از قول من به دروغ شایعه شده است را تکذیب می کنم.

: برای دریافت مشاوره درباره سپهر حیدری: با همسرم به مراسم هادی رفتم، گفتند دوستش را آورده است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «سپهر حیدری: با همسرم به مراسم هادی رفتم، گفتند دوستش را آورده است» در کادر زیر بنویسید :

2 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید