مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  30247 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ارسال آزمایش دی ان ای سه ملوان سانچی به ایران

ارسال آزمایش دی ان ای سه ملوان سانچی به ایران

به گزارش آسمونی:سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شانگ‌های گفت: آزمایش‌های 'دی ان ای' که از پیکر سه ملوان...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ارسال آزمایش دی ان ای سه ملوان سانچی به ایران
ارسال آزمایش دی ان ای سه ملوان سانچی به ایران


به گزارش آسمونی:سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شانگ‌های گفت: آزمایش‌های 'دی ان ای' که از پیکر سه ملوان ایرانی در چین گرفته شده بود جهت مطابقت به ایران ارسال شد. سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شانگ‌های گفت: آزمایش‌های 'دی ان ای' که از پیکر سه ملوان ایرانی در چین گرفته شده بود جهت مطابقت به ایران ارسال شد.

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شانگ‌های گفت: آزمایش‌های 'دی ان ای' که از پیکر سه ملوان ایرانی در چین گرفته شده بود جهت مطابقت به ایران ارسال شد. سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شانگ‌های گفت: آزمایش‌های 'دی ان ای' که از پیکر سه ملوان ایرانی در چین گرفته شده بود جهت مطابقت به ایران ارسال شد.

علیرضا ایروش افزود: نمونه‌های دی ان‌ای از پیکر سه ملوان ایرانی دو روز پیش از طریق کنسولگری ایران به تهران ارسال شده است و اکنون منتظر تطبیق این نمونه‌ها با نمونه‌های اخذ شده از خانواده‌های ملوانان جان باخته ایرانی هستیم.

وی افزود: در صورتی که پیکر‌ها متعلق به ملوانان ایرانی باشد، باید مدارک هویتی پیکر‌ها به چین ارسال شود تا مراحل بعدی و انتقال آن‌ها به ایران انجام شود.

او اظهار امیدواری کرد با همکاری سازمان پزشکی قانونی کشور هر چه زودتر نمونه‌ها تطبیق داده شود تا کار انتقال پیکر‌ها به تهران هر چه سریعتر انجام شود.

جعبه سیاه نفتکش سانچی نیز روز گذشته / چهارشنبه/ با حضور نمایندگان کشور‌های ذینفع با هدف استخراج داده‌ها در شانگ‌های باز شد. 16 دی یک کشتی فله بر چینی حامل 64 هزار تن گندم در 200 مایلی شانگ‌های به نفتکش ایرانی سانچی که حامل بیش از 130 هزار تن میعانات گازی بود، برخورد کرد.

پس از این واقعه، نفتکش سانچی با 30 تبعه ایرانی و دو بنگلادشی دچار حریق و انفجار‌های سنگین شد که کار امداد رسانی در منطقه را با مشکل مواجه و در برخی مواقع ناممکن کرد.

با دستور و تاکید رییس جمهوری علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مسئول ویژه رسیدگی به این واقعه تعیین شد و گروه‌های کارشناسی و امدادی از جمله تکاوران ارتش به منطقه اعزام شدند تا با هماهنگی مقامات و مسئولان چینی و همکاری برخی کشور‌های دیگر کار‌های مربوط انجام گیرد.

اما اقدام‌های فوریتی و ضربتی برای خاموش کردن شعله‌ها و تعیین وضعیت خدمه نفتکش ایرانی به دلیل گستردگی دامنه انفجار‌ها و همچنین دمای بسیار زیاد حاصل از آتش سوزی بی ثمر ماند و تیم امداد و نجات 4 نفره چین توانست در مدت نیم ساعت ورود به کشتی، دو پیکر و همچنین جعبه سیاه کشتی را پیدا کنند.

در نهایت 24 دی نفتکش سانچی غرق شد و اسامی خدمه کشتی نیز به عنوان جان باختگان اعلام شد.

بررسی‌های کارشناسی در این زمینه با هدف تعیین بروز علل واقعه در دست اقدام است.

منبع: فردانیوز
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ارسال آزمایش دی ان ای سه ملوان سانچی به ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ارسال آزمایش دی ان ای سه ملوان سانچی به ایران» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید