مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  28472 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
فروش زمین در شمال

فروش زمین در شمال

خرید و فروش ویلا در متل قو و نمک آبرود و همینطور خرید و فروش ویلا در نوشهر و رویان تا بابلسر نسبت به دیگر شهرهای شمالی کشور از اهمیت بیشتری برخوردار است.
زمان مطالعه: 3 دقیقه

خرید و فروش ملک در شمال ، در بیشتر موارد شامل خرید و فروش ویلا در شمال ، خرید و فروش آپارتمان در شمال ، خرید و فروش زمین در شمال میباشد که ما در این بخش آسمونی توضیحاتی در مورد فروش زمین در شمال، خرید و فروش زمین در شمال و به طور کلی خرید و فروش ملک در شمال را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

فروش زمین در شمال
فروش زمین در شمال

خرید زمین در شمال و فروش زمین در شمال نیز به سه دسته از زمین های ساحلی و زمین های جنگلی و زمین های تجاری تقسیم بندی میشوند که به طور مختصر به شرح ذیل میباشند.

فروش زمین ساحلی در شمال ، شامل فروش زمین ساحلی داخل شهرک با متراژ و قواره های 200 تا 200 متر با مشخصات و امتیازات شهرک ساحلی و یا زمین های ساحلی مستقل به صورت پراکنده و با متراژ زمین های اصولا بالای 100 متر تا چند هکتار میباشند.

فروش زمین جنگلی نیز شامل ، زمینهای فروشی جنگلی داخل شهرک با متراژ 200 تا 2000 متر و یا زمین های بیرون از شهرک و به صورت زمین یک و مستقل تقسیم و با متراژ زمین های 300 تا چند ده هکتار و با قیمت های مختلف قابل تفکیک میباشند.

فروش زمین تجاری در شمال ، که بیشتر قابلیت تجاری با بر ساحلی در ظلع شمال جاده و یک سر وصل به جاده سراسری و سر دیگر متصل به ساحل و یا بر جنگلی در ظلع جنوب جاده بوده که بیشتر قابلیت تجاری و برای استفاده برندها و مراکز خرید شناخته شده و فست فودها مورد استفاده قرار میگیرند و بسته به موقعیت و نوع زمین با قیمت از متری 400 تا متری 4 میلیون تومان متفاوت میباشند.

sell-land-north
sell-land-north

در مجموع خرید و فروش ویلا در متل قو و نمک آبرود و همینطور خرید و فروش ویلا در نوشهر و رویان تا بابلسر نسبت به دیگر شهرهای شمالی کشور از اهمیت بیشتر و معروفیت شناخته شده ای برخوردار بوده و بیشتر اشخاصی که به دنبال خرید ویلا و زمین و آپارتمان و یا معاوضه ویلا و ملک و زمین در شمال هستند ، بیشتر متل قو و نوشهر و نمک آبرود را مورد انتخاب و خرید و تهاتر و معاوضه خود در نظر میگیرند.

خرید ویلا در شمال ، در مورد ویلاهای فروشی در شمال که میتوان به دو دسته شامل ویلاهای فروشی ساحلی و یا ویلاهای فروشی جنگلی تقسیم کرد.

فروش ویلا ساحلی در شمال ، که خود نیز به دو دسته ویلاهای فروشی ساحلی داخل شهرک یا در بیرون از بافت شهری و یا ویلاهای ساحلی داخل شهرک در محدوده شهر و نزدیک به شهر و دسته دوم شامل ویلاهای فروشی مستقل به صورت خصوصی و دربست در بیرون از شهرک و بافت شهری و یا ویلاهای ساحلی مستقل نزدیک به شهر و بافت شهری با امکانات کامل شهری که قابل تفکیک هستند .

دسته اول شامل فروش ویلا ساحلی داخل شهرک ، که این دسته از ویلاها درون مجموعه ای محصور شده با عنوان شهرک با امنیت کامل و دارای نگهبانی شبانه روزی جهت حفظ و حراست ویلا ساحلی و پرسنل خدماتی جهت انجام امور سرویس دهی و رسیدگی به محوطه شهرک و همچنین ویلاهای ساحلی موجود در شهرک با مدیریت واحد هستند ، و قیمت ویلاهای فروشی ساحلی داخل شهرک در مناطق معروف در شمال عموما بسته به متراژ زمین و قدمت و عمر بنا ویلا و نوع شهرک متفاوت میباشد .

دسته دوم از ویلاهای ساحلی شامل ، ویلاهای ساحلی مستقل و خصوصی میباشند که این دسته از ویلاها بیرون از شهرک و عموما به صورت ویلاهای تکی و مستقل میباشند که در کنار هم و نزدیک دریا و ظلع شمالی جاده شمالی واقع شده و از نظر قیمت بسته به نوع سازه و متراژ بنا و عمر و موقعیت ویلا متفاوت میباشند .

در مورد ویلاهای فروشی جنگلی داخل شهرک نیز مانند ویلاهای ساحلی داخل شهرک با امنیت کامل و قیمت متفاوت وجود دارند ، و فروش ویلاهای جنگلی مستقل نیز مانند ویلاهای ساحلی مستقل و طبق موارد بالا بوده و از لحاظ قیمتی میتوان گفت که قیمت ویلا ساحلی در بیشتر موارد به دلیل ارزش زمین ساحلی این دسته از ویلاها نسبت به ویلای جنگلی از بها و ارزش بیشتری در شمال برخوردار هستند .

فروش آپارتمان در شمال ، که بیشتر آپارتمان های فروشی در شمال در بافت شهر و محدوده شهری واقع شده و به صورت پراکنده آپارتمان ساحلی و جنگلی در اطراف شهر و در بافت روستا نشین شهر مربوطه واقع و با قیمت های متفاوت و با فروش نقدی و یا معاوضه آپارتمان با ملک هم قیمت آپارتمان ساحلی و یا جنگلی در شهرهایی چون تهران و کرج و اصفهان و مشهد نیز قابل معاوضه و تهاتر میباشند .

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره فروش زمین در شمال فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فروش زمین در شمال» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید