راز های آلبوم جدید تیلور سوئیفت | آسمونی
کد مطلب: 54665 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
راز های آلبوم جدید تیلور سوئیفت

راز های آلبوم جدید تیلور سوئیفت

چندی پیش تیلور سوئیفت، خواننده مطرح ۳۰ ساله با انتشار تصاویری در صفحه اینستاگرام خود، طرفدارانش را سوپرایز کرد و خبر از انتشار آلبوم جدید خود داد. این آلبوم هشتمین اثر استودیویی تیلور سوئیفت بوده که شامل 16 ترک است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

چندی پیش تیلور سوئیفت، خواننده مطرح ۳۰ ساله با انتشار تصاویری در صفحه اینستاگرام خود، طرفدارانش را سوپرایز کرد و خبر از انتشار آلبوم جدید خود به نام Folklore داد. این آلبوم هشتمین اثر استودیویی تیلور سوئیفت بوده که شامل 16 ترک است. آهنگ های این آلبوم در دوران قرنطینه نوشته و ضبط شده اند. این آلبوم که اولین آلبوم تیلور سوئیفت به سبک آلترنتیو می باشد، توانسته است در کمتر از 24 ساعت بیش از 1.3 میلیون نسخه به فروش برساند. همچنین در حالی که این آلبوم بدون هیچ اطلاع قبلی منتشر شد توانست رکورد استریم در اسپاتیفای را به عنوان یک خواننده زن بشکند. تیلور در مورد این آلبوم گفته است که آهنگ های آن مانند داستان بوده و از دید افراد مختلف می باشد که در آن یک مثلث عشقی وجود دارد. همچنین او گفته است خط داستانی این آلبوم از تصاویر ذهنی خودش نشات گرفته. ترس ها ، رویاها و خیالهایی تو سرش می چرخیدند امروز به این آلبوم تبدیل شده اند.
از آنجایی که تیلور همیشه آهنگ هایش در مورد خودش بوده، طرفداران این خواننده سریع ارتباط بین آهنگ های این آلبوم را با آهنگ های دیگر پیدا کردند. این آلبوم پر از نکات و معما های مخفی برای طرفداران بود و چیزی که بیشتر توجه آن ها را جلب کرده است این بود که تیلور در یکی از آهنگ هایش می گوید "برای بچه ی پسری که قلبم را شکست هدیه می فرستم" و طرفداران گفتند که احتمالا او برای فرزند جو جوناس و سوفی ترنر که به زودی به دنیا می آید هدیه ی خوبی فرستاده است، زیرا او مدتی در 18 سالگی با جو در رابطه بوده ولی به گفته خودش، جو در یک مکالمه تلفنی 25 ثانیه ایی رابطه ی خود را با او به اتمام می رساند. البته این دو نفر از چند سال پیش دوباره با هم رابطه دوستانه پیدا کردند. همچنین به نظر می رسد اسم آهنگ Betty از روی فرزند سوم زوج مشهور بلیک لایولی و رایان رینالدزانتخاب شده است. این زوج از دوستان صمیمی تیلور هستند که به تازگی صاحب فرزند سومشان شدند و تیلور در این آهنگ اسم دو دختر دیگر از این زوج را به عنوان شخصیت های آهنگ به کار می برد (جیمز و اینز)، به همین علت طرفداران احتمال می دهند که بتی هم اسم دختر سوم این زوج است. بسیاری از منتقدین این آلبوم تیلور سوئیفت را از نظر متن و شعر بهترین آلبوم او می دانند و پیش بینی می کنند که این آلبوم جوایز زیادی برای او به همراه خواهد داشت.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره راز های آلبوم جدید تیلور سوئیفت فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «راز های آلبوم جدید تیلور سوئیفت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 8 = ?