کد مطلب: 51592 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مدارس و دانشگاه‌ها باید تا پایان سال تعطیل شود

مدارس و دانشگاه‌ها باید تا پایان سال تعطیل شود

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: باید مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان سال برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مدارس و دانشگاه‌ها باید تا پایان سال تعطیل شود - Schools and universities should be closed by the end of the year مدارس و دانشگاه‌ها باید تا پایان سال تعطیل شود - Schools and universities should be closed by the end of the year

به گزارش آسمونی : میرحمایت میرزاده اظهار کرد: به عنوان یک کارشناس عرصه تعلیم و تربیت تاکید دارم که باید دانشگاه‌ها و مدارس تا پایان سال تعطیل شود تا فرصتی برای آموزش‌های لازم به مربیان و مدیران فراهم آید.وی ادامه داد: برای جبران عقب‌ماندگی تحصیلی این امکان وجود دارد که یک ماه به سال تحصیلی اضافه شود در این باره هیچ منع قانونی وجود ندارد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: تاکنون به دلایلی همچون آلودگی هوا و سرما، مدارس یا دانشگاه‌ها تعطیل شده است لازم است این‌بار نیز این اتفاق رخ دهد چون چیزی تا پایان سال هم باقی نمانده و در ضمن فرصت برای جبران عقب‌ماندگی تحصیلی هم وجود دارد. لازم است که دولت در این باره بعد از بررسی‌های کارشناسی تصمیم مقتضی را بگیرد.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «مدارس و دانشگاه‌ها باید تا پایان سال تعطیل شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?