مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  50452 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیام شفاهی پادشاه عربستان به امیر کویت در پی ملتهب شدن منطقه

پیام شفاهی پادشاه عربستان به امیر کویت در پی ملتهب شدن منطقه

در پی ملتهب شدن شرایط منطقه به دنبال اقدام تروریستی آمریکا در بغداد، «ترکی بن محمد بن فهد آل سعود» عضو شورای وزیران عربستان روز دوشنبه با «شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح» امیر کویت دیدار و پیام «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان سعودی را به وی منتقل کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیام شفاهی پادشاه عربستان به امیر کویت در پی ملتهب شدن منطقه
پیام شفاهی پادشاه عربستان به امیر کویت در پی ملتهب شدن منطقه
پیام شفاهی پادشاه عربستان به امیر کویت در پی ملتهب شدن منطقه - Saudi King's verbal message to Emir of Kuwait following unrest in the region

به گزارش آسمونی : به نقل از خبرگزاری رسمی کویت (کونا)، این شاهزاده سعودی و هیات همراه او امروز در کاخ بیان منامه، با امیر کویت دیدار و گفت و گو کردند.

ترکی سعود در این دیدار، حامل پیام شفاهی ملک سلمان برای امیر کویت بود.

کونا بدون اشاره به جزئیات این دیدار تنها نوشت که دو طرف درباره روابط برادرانه و راه های تقویت همکاری ها در همه زمینه ها گفت و گو کردند.

این سفر در حالی صورت می گیرد که منطقه به دنبال اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده شهید سپاه قدس و «ابومهدی المهندس» جانشین فرمانده الحشد الشعبی، در شرایط حساسی قرار دارد.

کویت همچنین روز گذشته، به دنبال تشدید تنش ها در منطقه، تدابیر امنیتی خود را در مرزهای مشترکش با عراق تشدید کرده است.

اقدام تروریستی آمریکا در بغداد و عواقب احتمالی آن بر امنیت کشورهای منطقه، نگرانی هایی را در میان سران کشورهای حوزه خلیج فارس ایجاد کرده است.

سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ابومهدی المهندس معاون سازمان نیروهای مردمی عراق به همراه هشت نفر دیگر بامداد جمعه (13 دی) در مسیر فرودگاه بغداد به دستور «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، با شلیک موشک از پهپادهای پنتاگون به خودروی آنها به شهادت رسیدند.

 بسیاری از کارشناسان و مقامات آمریکایی، این اقدام دونالد ترامپ رییس جمهوری امریکا را نقض قوانین بین المللی و اقدامی تروریستی توصیف کرده و نسبت به تبعات آن هشدار داده اند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره پیام شفاهی پادشاه عربستان به امیر کویت در پی ملتهب شدن منطقه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پیام شفاهی پادشاه عربستان به امیر کویت در پی ملتهب شدن منطقه» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید