افشای مدارک تماس تلفنی عربستان با دفتر مریم رجوی درباره حمله به نفتکش‌ها | آسمونی
کد مطلب: 44822 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افشای مدارک تماس تلفنی عربستان با دفتر مریم رجوی درباره حمله به نفتکش‌ها

افشای مدارک تماس تلفنی عربستان با دفتر مریم رجوی درباره حمله به نفتکش‌ها

مکالمه‌ تلفنی بین اعضای منافقین که فایل صوتی آن منتشر شده، نشان می‌دهد که این گروهک و عربستان سعودی در زمینه موضوع انفجار نفتکش‌ها در فجیره همکاری می‌‌کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افشای مدارک تماس تلفنی عربستان با دفتر مریم رجوی درباره حمله به نفتکش‌ها
افشای مدارک تماس تلفنی عربستان با دفتر مریم رجوی درباره حمله به نفتکش‌ها
افشای مدارک تماس تلفنی عربستان با دفتر مریم رجوی درباره حمله به نفتکش‌ها - Saudi Arabic Calling to Maryam Rajavi's Office on Attack on Tankers

به گزارش آسمونی:مکالمه‌ تلفنی بین اعضای گروهک تروریستی منافقین که فایل صوتی آن توسط ایران فرانت پیج (IFP News) منتشر شده است، نشان می‌دهد که این گروهک و عربستان سعودی در زمینه موضوع انفجار نفتکش‌ها در فجیره همکاری می‌‌کند.

در این مکالمه تلفنی شهرام فاخته، عضو رسمی و مسئول یگان سایبری گروهک تروریستی با حسین داعی الاسلام، عضو دیگر این گروهک که ساکن آمریکاست گفتگو می‌کند.

در این مکالمه فاخته در سوالی که می‌پرسد به تماس عربستان سعودی با دفتر مریم رجوی، سرکرده این گروهک اشاره می‌کند و در خصوص نحوه هماهنگی بین منافقین و عربستان در فضاسازی علیه ایران در پی حمله به نفتکش‌ها در منطقه نظر داعی الاسلام را جویا می‌شود. فاخته سوال خود را اینگونه می‌پرسد: تمام تلاش‌ هفته گذشته ما انتساب انفجارها به رژیم (ایران) بوده، سعودی‌ها در تماس با دفتر خواهر مریم پیگیر نتایج هستند و در جمع‌بندی اقدامات و عواقب احتمالی به چه محورهایی اشاره کنیم؟داعی الاسلام در پاسخ به سوال می‌گوید: فکر می‌کنم عواقب مختلفی می‌تواند داشته باشد. رفتن این پرونده به شورای امنیت تا دخالت نظامی و هر عاقبتی می‌تواند داشته باشد.

این گفتگو مدرکی مستند در زمینه همکاری عربستان با گروه‌های معاند و تروریستی در زمینه اتهام افکنی و عملیات فریب در خصوص ایران است. این عملیات فریب پس از اتفاقات مشکوک و تحریک‌آمیز در منطقه در زمینه حمله به نفتکش‌ها سوالات جدی را در خصوص اینکه چه کسی پشت این حملات قرار دارد، مطرح می‌کند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره افشای مدارک تماس تلفنی عربستان با دفتر مریم رجوی درباره حمله به نفتکش‌ها فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «افشای مدارک تماس تلفنی عربستان با دفتر مریم رجوی درباره حمله به نفتکش‌ها»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 6 = ?