کد مطلب:  36429  درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رضایتمندی بالای مردم از بیمه ایران

رضایتمندی بالای مردم از بیمه ایران

به گزارش آسمونی:رئیس کمیسیون اصل 90 و نماینده مردم قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت : براساس...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
به گزارش آسمونی:رئیس کمیسیون اصل 90 و نماینده مردم قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت : براساس بررسیهای به عمل آمده در میان اقشار مختلف مردم، میزان رضایتمندی از بیمه ایران بسیار بالاست که این امر موجب مباهات می باشد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران استان قزوین، دکتر "داود محمدی " در دیدار با مدیرکل بیمه ایران استان قزوین ضمن تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) افزود : جایگاه بیمه ایران هم از منظر دستگاههای دولتی و حاکمیتی و هم از منظر عمومی و مردمی جایگاه ویژه ای است که این امر به واسطه اعتماد و اطمینان و آرامش خاطری است که بیمه ایران در مواقع حوادث غیرمترقبه برای مردم به وجود آورده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  گسترش صنعت بیمه نیازمند برنامه ریزی مدون و هدف گذاری در سطح کشور می باشد تصریح کرد: در زلزله کرمانشاه 1900 روستا آسیب دید که خوشبختانه بیمه ایران در این بحران تلخ ، بسیار خوش  درخشید.

دکتر محمدی با بیان  اینکه صنعت بیمه کشور باید تلاش مضاعف تری جهت نفوذ و رسوخ در عمق زندکی مردم نماید خاطر نشان کرد: علیرغم تلاشهای صورت گرفته انتظار بیشتری می رود که  بیمه بتواند در زندگی مردم به ویژه روستائیان وارد شود چرا که در بازسازی روستاها دولت از بضاعت کمی برخوردار است و این امر همت شرکتهای بیمه را در پرداخت خسارت می طلبد که کم کم باید چتر حمایتی بیمه در روستاها مانند شهرها نیز گسترش یابد.

مدیرکل بیمه ایران استان قزوین هم ضمن تسلیت ماه محرم گفت : بیمه ایران به عنوان نخستین شرکت بیمه دولتی حدود 83 سال قدمت دارد که در این مدت توانسته به خوبی به اقشار مختلف مردم خدمات رسانی کند.

"محسن شمس" افزود: بیمه ایران تنها شرکت بیمه دولتی و بنیانگذار صنعت بیمه در کشور است که از 100درصد خسارت پرداختی در کل کشور 80 درصد آن مربوط به بیمه ایران می باشد.

این مسئول پرداخت خسارت بالای حادثه پلاسکو، مجتمع بوعلی ، زلزله کرمانشاه و... را تنها گوشه ای از خسارتهای بالای این شرکت عنوان کرد.

مدیر کل بیمه ایران استان قزوین تصریح کرد: در سال 95، در استان قزوین 750میلیارد ریال و در سال گذشته 870میلیارد ریال خسارت در کلیه رشته ها ازسوی بیمه ایران پرداخت شد.

شمس کسب عنوان برتر مدیریت  برتر در ارزیابی گروه 2 استانی، کسب  عنوان برتر در امر حقوق شهروندی و دریافت لوح های متعدد از استانداری محترم قزوین و اداره کل اقتصاد و دارایی را از جمله عناوین مهم در زمان تصدی خود عنوان کرد.

در ادامه این دیدار نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی از ساختمان جدید بیمه ایران  واقع  بلوار مطهری قزوین در زمینی به مساحت 6000 مترمربع  بازید کرد و در جریان روند اجرایی ساخت پروژه قرار گرفت.

استان قزوین دارای  110نمایندگی فعال (حقیقی ،حقوقی و کارگزاری ) میباشد که از این تعداد 4 شرکت خدمات بیمه ای  و 11کارگزار میباشد.

منبع: انتخاب
: برای دریافت مشاوره درباره رضایتمندی بالای مردم از بیمه ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «رضایتمندی بالای مردم از بیمه ایران» در کادر زیر بنویسید :

7 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید