کد مطلب:  44526  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساناز کریمی درگذشت

ساناز کریمی درگذشت

ساناز کریمی در کارنامه هنری خود سابقه همکاری با خوانندگانی نظیر محمد علیزاده، میثم ابراهیمی، مسعود امامی، رضا صادقی و سعید شهروز را داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ساناز کریمی درگذشت - Sanaz Karimi died
ساناز کریمی درگذشت - Sanaz Karimi died
ساناز کریمی درگذشت - Sanaz Karimi died

به گزارش آسمونی:سازناز کریمی بانوی آهنگساز جمعه 24 خرداد به علت سرطان کبد دار فانی را وداع گفت. او 36 ساله بود.

میلاد اکبری که به عنوان تنظیم‌کننده همکاری‌هایی با زنده‌یاد کریمی داشت درباره جزئیات این اتفاق  گفت: حدوداً یک ماه پیش با ساناز کریمی دیدار داشتیم. هیچ نشانه‌ای از سرطان نداشتند و روحیه ایشان هم بسیار خوب بود. البته از مدت‌ها قبل به من گفته بودند که درد در ناحیه کتف خود دارند و پس از آزمایش‌های اولیه مشخص شده بود که این موضوع به کبد ایشان مرتبط است، اما دیگر در جریان جزئیات این موضوع قرار نگرفتم. به گفته اقوام نزدیک ساناز کریمی طی حدوداً 10 روز اخیر بیماری سرطان کبد آن مرحوم به شدت وخیم شده بود و نهایتاً صبح روز جمعه 24 خرداد از جمع ما رفتند.

کریمی در کارنامه خود سابقه همکاری با خوانندگانی نظیر محمد علیزاده، میثم ابراهیمی، مسعود امامی، رضا صادقی و سعید شهروز را داشت. او یکی از معدود بانوان موزیسین پاپ بود که در سال‌های گذشته در آلبوم‌ها و قطعات زیادی نامش به عنوان آهنگساز به چشم می‌خورد.

: برای دریافت مشاوره درباره ساناز کریمی درگذشت فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «ساناز کریمی درگذشت» در کادر زیر بنویسید :

4 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید