کد مطلب:  49525 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سنندج پایتخت نوروز ایران می‌شود

سنندج پایتخت نوروز ایران می‌شود

شهردار سنندج در دیدار با سفیر اتریش در ایران با بیان اینکه در دو سال گذشته نوروزهای متفاوت در سطح شهر سنندج برگزار شد، گفت: در تلاشیم که سنندج به پایتخت نوروز ایران تبدیل شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سنندج پایتخت نوروز ایران می‌شود
سنندج پایتخت نوروز ایران می‌شود
سنندج پایتخت نوروز ایران می‌شود - Sanandaj becomes the capital of Iran's Nowruz

به گزارش آسمونی : «اشتفان شلتس» سفیر اتریش در ایران صبح امروز (چهارشنبه) با شهردار و اعضای شورای شهر سنندج در این شهر دیدار و گفت‌وگو کرد.

حشمت‌الله صیدی شهردار سنندج در این دیدار اظهار داشت: سنندج مردمانی خونگرم و صادق دارد و دارای آداب و رسوم خاص در مناطق کُردنشین هستند.وی افزود: اخیراً سنندج در شبکه شهرهای خلاق موسیقی به‌عنوان شهر خلاق موسیقی به ثبت رسیده است.

شهردار سنندج با بیان اینکه در تلاشیم که سنندج به پایتخت نوروز ایران تبدیل شود، خاطرنشان کرد: سنندج به پایتخت موسیقی جهان شهرت دارد و در دو سال گذشته نوروزهای متفاوت در سطح این شهر برگزار شد.

وی با اعلام آمادگی از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سنندج و وین، گفت: سنندج آمادگی جذب سرمایه‌گذار در حوزه‌های مختلف فرهنگی از جمله رویدادهای فرهنگی، تالارهای موسیقی، احداث تلکابین و پسماند زباله را دارد. صیدی گفت: ما از هر نوع تبادلات فرهنگی بین سنندج و وین در بخش جشنواره‌های فرهنگی استقبال می‌کنیم.

: برای دریافت مشاوره درباره سنندج پایتخت نوروز ایران می‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سنندج پایتخت نوروز ایران می‌شود» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید