مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  21295 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
اینترنتی سفر کنید از رزرو هواپیما تا هتل

اینترنتی سفر کنید از رزرو هواپیما تا هتل

اینترنتی سفر کنید از رزرو هواپیما تا هتل
زمان مطالعه: 4 دقیقه
اینترنتی سفر کنید از رزرو هواپیما تا هتل
اینترنتی سفر کنید از رزرو هواپیما تا هتل

وقتی برای جدا شدن از روزمرگی و مشغله های ذهنی همیشگی تان ، تصمیم میگیرد که به خودتان کمی استراحت بدهید و خودتان را برای چند روزی هر چند کوتاه ، رها کنید قطعا اولین تصمیمتان دور شدن از خانه و رفتن به سفر است. بنابراین به موازی تدارک دیدن برای سفرتان اولین چیزی که باید تکلیفش را سریعا مشخص کنید ، وسیله سفرتان است. پر واضح است که اگر بخواهید سفر خارجی داشته باشید فقط تنها انتخاب شما تهیه خرید بلیط هواپیما است و طبیعتا اگر بلیط ارزان هواپیما برای تاریخ مورد نظرتان بخرید ، بی شک خوشحال میشوید. برای سفرهای داخلی گزینه های دیگری هم بغیر از هواپیما دارید همچون اتوبوس و قطار و یا حتی سفر با ماشین خودتان ...!!!

امروزه اگر زیاد اهل سفر کردن باشید مطمئنا میدانید که قیمت خرید بلیط  قطار هم به تناسب افزایش کیفیت خدمات و سرویس دهی شان ، به نرخ قابل توجهی رسیده و حتی در بعضی موارد با قیمت بلیط هواپیما هم برابری میکند و از طرفی ترجیح میدهید به جای اینکه ساعت ها در اتوبوس و قطار سپری کنید با وسیله نقلیه ایی سفر کنید که برای شما زمان بیشتری میخرد و این امکان را به شما میدهد که بیشتر از شهر مقصد لذت ببرید. پس همانطور که میبینید به سراغ تهیه بلیط میروید ولی بهتر است بدانید که در کمال ناباوری میتوانید با کمی صبرو تامل بلیط ارزان هواپیما حتی پایین تر از نرخ تمام شده بلیط قطار همان مسیر تهیه کنید..!!!!

خوشبختانه نیازی نیست به خود سختی بدهید و به آژانس های هواپیمایی مراجعه کنید و در آخر هم تعداد محدودی ساعت پروازی و چند تایی هم قیمت بلیط هواپیما عایدتان شود و برگردید و شاید از بالابودن نرخ ها برای سفر دودل شوید .

کافیست با سرک کشیدن به سامانه های خرید اینترنتی بلیط هواپیما و با چند کلیک و کمی جستجو در آنها ، با تنوع ایرلاین ها و ساعات پروازی و از همه مهم تر قیمت های متفاوت مواجه شوید در سایت سامتیک www.samtik.com بررسی کنید آنها به شما این امکان را میدهند تا از همه ی قیمت های ارائه شده توسط ایرلاین ها و چارترکننده ها در بازار مطلع شوید و تمام تلاش سامتیک هم این است تا بهترین قیمت رقابتی را به شما ارائه دهد ...ولی بهتر است بدانید تهیه بلیط ارزان هواپیما همیشه هم به معنای خرید کردن به قیمتی که در ذهن خودتان در نظر دارید نیست ، اگر توانستید برای تاریخ سفرتان و با ایرلاینی که گزینه اول پروازتان هست و با توجه به خدماتی که در طول پرواز در اختیار دارید ، قیمت معقول و مناسب پیدا کنید ، پس برد صد در صد با شماست

به ترتیب کلاس های پروازی اکونومی ، بیزینس ، و درجه یک (فرست کلاس ) در هر پرواز ، قیمت ها سیر صعودی خواهند داشت پس توقع نداشته باشید در کلاس پروازی درجه یک پیش رویتان باشد ....با آزاد شدن نرخ های مصوب پروازهای سیستمی که البته برخلاف تصور عموم که از بی نظمی در قیمت بلیط ها هراسناک شده بودند.

بلیط هواپیما تهران به مشهد

بلیط هواپیما تهران به کیش

بلیط هواپیما تهران به شیراز

و.....

آژانس ها و شرکت های خدمات مسافرتی کاملا تکلیفشان برای قیمت گذاری و فروش بلیط ها به مسافرین مشخص است و نمیتواند از حداقل و حداکثر مجاز تجاوز کند...

در پروازهای چارتری هم که بزرگترین مزیت رقابتی اش تنوع قیمتهاست ، تهیه بلیط برایتان راحت تراست اما پیشنهاد میکنیم گول بازار گرمی بعضی از مراجع فروش غیرقانونی را صرفا برای تهیه فروش بلیط ارزان را نخورید .

بعد از پرواز رزرو هتل یا رزرو آنلاین هتل مانند hotelux.com با توجه به خدماتی که در طول پرواز در اختیار دارید ، قیمت معقول و مناسبی میتوانید پیدا کنید.

رزرو آنلاین هتل ، یکی از نخستین کسب و کارهایی است که در دنیای تجارت الکترونیک مطرح بوده است . در صنعت گردشگری که امروزه در میان سه صنعت پر تراکنش و سود آور در سطح جهانی است ، نظام جایابی و رزرو هتل از طریق بسترهای الکترونیکی از مهمترین ارکان در رشد و توسعه ی این صنعت در جهان بوده اند . راهکارهای گردشگری الکترونیک به همین منظور در دو دهه ی گذشته از رشد چشمگیری برخوردار بوده اند و هدف آن پیوند دادن شبکه های توزیع خدمات گردشگری در سطح محلی ، ملی و بین المللی برای توسعه ی بازار گردشگری است . در دنیای پر رقابت گردشگری ، امروزه کشور ها و حتی شهرها تلاش دارند جاذبه های خود را به عنوان مقاصد مهم گردشگری در سطح جهان مطرح کنند ولی در نهایت این نظام های توزیع جهانی (GDS) هستند که امکان معرفی و فروش گسترده ی خدمات گردشگری را فراهم می آورند . هر کشور یا مقصدی با هر سطح از جذابیت اگر با نظام های توزیع جهانی در بسترهای الکترونیک پیوند نداشته باشد ، کمترین شانس را برای برخورداری از درآمدهای کلان گردشگری خواهد داشت .

هتل های تهران

هتل های مشهد

هتل های کیش

متاسفانه صنعت هتل داری ایران ، به دلیل فقدان یا ضعف بسترهای الکترونیکی مناسب و همینطور استانداردهای لازم از این حیث در طول سه دهه ی گذشته نه تنها هیچ پیوند مستقیم یا حتی غیر مستقیمی با شبکه های جایابی و رزرو آنلاین در جهان نداشته بلکه حتی از ایجاد یک شبکه ی محلی برای این منظور ناتوان بوده که سبب خسران این صنعت بوده و هست . در مقایسه با سطح جهانی که بیش از 80 درصد ظرفیت اقامتی هتل ها از طریق این شبکه ها به فروش می رسد ، هتل های ایران سهمی نزدیک به صفر از راهکارهای توزیع و فروش الکترونیکی داشته و هنوز هم روشهای سنتی نقش اساسی در بازاریابی و فروش ظرفیت های اقامتی در ایران دارد .

می‌تواند تنها با صرف چند دقیقه برای جستجو ، ساعت های پروازی متنوع ، ایرلاین های معتبر ، تنوع قیمت کلاس های پروازی ، نوع هواپیما و یا حتی تعداد ظرفیت باقی مانده در هر مسیر هوایی را بصورت آنی مشاهده و خود انتخاب کند. فقط کافیست همانند همه ی خرید های اینترنتی دیگر ، با کارت عضو شتاب خود که رمز دوم دارد و از طریق درگاه بانکی که در سامانه است خرید خود را انجام دهد و بلیط الکترونیکی فارسی خود را پرینت بگیرد در هر ساعتی از شبانه روز حتی در مواقعی که در لحظه تصمیم به سفر میگیرید ، با چند کلیک مقدور است و با امکان تنوع در سبد خریدی که به مسافر میدهد ، محبوبیت آنرا دو چندان کرده است. علاوه بر این ، مسافرین از همراهی همه جانبه و شبانه روزی پشتیبانان متخصص در این حوزه ، در تمامی مراحل از خرید اینترنتی تا زمان حضورشان در فرودگاه و سوار شدن به هواپیما حتی در روزهای تعطیل ، برخوردار می‌شوند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره اینترنتی سفر کنید از رزرو هواپیما تا هتل فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اینترنتی سفر کنید از رزرو هواپیما تا هتل» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید